Wpis z mikrobloga

@Lipa1992 Kiedyś latex wspomniał, że nie lubi wysiłku fizycznego i szukał diety żeby zrzucić wagę bez tego, teraz na orbitreku jeździ raz na tydzień i pewnie wpiepsza dwa razy więcej, on ma charakter i wytrwałość jak jakaś 11 letnia dziewczynka, zwykły mięczak, dlatego nigdy nie schudnie, aż żal tej jego myszy że ma takiego frajera za chłopa, tylko by leżał pod kocykiem i się zajadał lodzikami i innymi słodyczami z żalu że
@multikonto69 Jakieś dziwne siły obudziły mnie 3.30 w nocy i kazały wejść na wykop i wysłać ci ten link, dokładnie to przyśnił mi się Kononowicz i powiedział wejdź pan i wyślij. Kim jest rudy : https://szkolna17.pl/Sławek Ukrywa się z #!$%@? rogalików bo to spasiony knur a obiecał swojej żonie myszy że schudnie, ćwiczy na orbitreku raz na tydzień bo to jedyna forma wysiłku fizycznego na jaki go stać, pozatym niechętnie, gdyż brzydzi
@Jakee123 Zapomniałem jeszcze dodać że ma on też swoich wyznawców, tzw jego psy, które napuszcza na Majora i Kononowicza i są one jego łącznikiem ze szkolną 17, wydaje im polecenia a oni się jego słuchają i nagrywają majora oraz konona oraz przeciwstawiają go przeciwko Meksykaninowi itp itd, robią i mówią co chce, ponieważ sam mieszka za daleko a pozatym mógłby nie być mile widziany we własnej osobie.
@Jakee123: A to Sławka znam. Po prostu raz na miesiąc ktoś mu zmienia pseudo, stąd to moje zdziwienie rudym.

Tak samo jak nie wiedziałem o tym, że on ma żonę i jakiś tam orbitrek. Myślałem, że typo ma ze dwadzieścia lat i po prostu bawi się kanałem Majora dając serduszka losowym typom.