Wpis z mikrobloga

Posiadaj zespół Holt-Orama, uwarunkowany genetycznie zespół wad wrodzonych, na który składają się wrodzone wady serca i malformacje kończyn górnych. Mimo świadomości, że twoje dziecko może cierpieć na tę samą dolegliwość zdecyduj się na rozmnażanie.
Dziwnym przypadkiem bombelek rodzi się bez rąk XDDD

Kolejny przykład "cudu" życia, gdzie niepohamowana zwierzęca rządza ruchania skazała dziecko na bycie kaleką i wieczne życie w #!$%@? XDD

#bekazpodludzi #antynatalizm #bekaznatalistow #przemyslenia #religia
s.....j - Posiadaj zespół Holt-Orama, uwarunkowany genetycznie zespół wad wrodzonych,...
  • 236
  • Odpowiedz
@sebsossj Oglądałam kiedyś taką historię w szpitalu. Matka z Holte Oramem i 5 letnia dziewczynka bez rączek z towarzyszącymi wadami serca. Uczucie którego się nie zapomina do końca życia.
  • Odpowiedz
@slodziak: Ale wiesz, że to tak nie działa? Nie wyzbyjesz się wszystkich wad genetycznych ze społeczeństwa nawet mimo wyeliminowania wszystkich jednostek z wadami, bo one wrócą.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Eugenika#Eugenika_z_naukowego_punktu_widzenia

I jeśli myślisz, że zostawienie samych "silnych, zdrowych, wysokich" Aryjczyków spowoduje, że na ziemi będą rodzić się wyłącznie silni, zdrowi i wysocy ludzie - mylisz się. Choć w sumie mam nadzieję, że trollujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sebsossj : #!$%@?, kiedy wy wreszcie zrozumieniecie że taka osoba, która urodziła się bez rąk nie czuje się tak samo jak osoba, która ma ręce i je straciła. To tak jak by wszyscy wokół mieli w głowie śmigło jak inspektor Gadżet i se latali do góry, a ty byś się urodził bez śmigła. Wszyscy byliby bardziej mobilni i mieli o wiele więcej możliwości od ciebie a ty byś wszędzie musiał jeździć autem
  • Odpowiedz
@sebsossj: a tak zupełnie BTW gościu wyruchał laskę bez rąk xD Wyobraźcie sobie przez moment ich stosunek. Albo jak mu robiła footing, bo wiadomo, za pierwszym razem nie było performing beniz into bagina, to trzeba pomału. No i lodzik też bez ręki....no chyba że z nogą, ciekawa opcja.

Jeszcze inne pytanie, jak ona się masturbuje? Czy stopą może dosięgnąć waginy i łechtaczki? Czy od maleńkości kombinowała jak by co włożyć i
  • Odpowiedz
@dr_Klotz: Nie zaprzeczam. Jak zobaczyłem ten temat, to akurat przypomniał mi się ten z "naszego" podwórka. Choć znałem go wcześniej bez twojego wpisu, to robiąc ten było wzorowanko na nim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I nie ma co ukrywać, że ten z Polski jest o wiele bardziej #!$%@? przypadkiem.
  • Odpowiedz