Wpis z mikrobloga

Posiadaj zespół Holt-Orama, uwarunkowany genetycznie zespół wad wrodzonych, na który składają się wrodzone wady serca i malformacje kończyn górnych. Mimo świadomości, że twoje dziecko może cierpieć na tę samą dolegliwość zdecyduj się na rozmnażanie.
Dziwnym przypadkiem bombelek rodzi się bez rąk XDDD

Kolejny przykład "cudu" życia, gdzie niepohamowana zwierzęca rządza ruchania skazała dziecko na bycie kaleką i wieczne życie w #!$%@? XDD

#bekazpodludzi #antynatalizm #bekaznatalistow #przemyslenia #religia
s.....j - Posiadaj zespół Holt-Orama, uwarunkowany genetycznie zespół wad wrodzonych,...
  • 236
@sebsossj: Robienie dzieci będąc tak skażonym genetycznie to tragedia.

Jednakże ja będę szczerym. Gdybym miał do wyboru nigdy się na ziemi nie pojawić i nigdy nie obudzić swojej świadomości, albo móc doświadczyć życia tylko bez rąk - nadal wybrałbym życie. Nie chciałbym niedowładu umysłowego lub sparaliżowaną, ale to nadal dla mnie byłoby lepsze niż nicość.

Oczywiście wiem, że tak się tego nie wartościuje i nie ma takich wyborów. A tam żadnego
@sebsossj: rodzenie z premedytacją niesamodzielnego w przyszłości dziecka, pozbawionego wszelkich przyjemnosci i aktywnosci ktore uprawiaja rówieśnicy, to zwyczajne zwyrolstwo.

Gdy będzie rósł, co będzie musiał się wstydzić, przełamywać wstyd żeby np ktoś go zaspokoił (bo przecież każdy chłopiec musi się samozaspokajać). Ojciec takim dzieciom pomaga? Damn.