Wpis z mikrobloga

Posiadaj zespół Holt-Orama, uwarunkowany genetycznie zespół wad wrodzonych, na który składają się wrodzone wady serca i malformacje kończyn górnych. Mimo świadomości, że twoje dziecko może cierpieć na tę samą dolegliwość zdecyduj się na rozmnażanie.
Dziwnym przypadkiem bombelek rodzi się bez rąk XDDD

Kolejny przykład "cudu" życia, gdzie niepohamowana zwierzęca rządza ruchania skazała dziecko na bycie kaleką i wieczne życie w #!$%@? XDD

#bekazpodludzi #antynatalizm #bekaznatalistow #przemyslenia #religia
s.....j - Posiadaj zespół Holt-Orama, uwarunkowany genetycznie zespół wad wrodzonych,...
  • 236
  • Odpowiedz
@Melee_Creep rozwiń to o deptaniu, ponieważ nie widzę bym odczuwając szczęście kogokolwiek deptał.

Rozwinął się i wchodzi w mainstream. A samo stwierdzenie że lepiej byłoby się nie urodzić, nie oznacza że innym byłoby lepiej się nie urodzić.

Albert Einstein nie robił tego co robił bo był pod batem, lecz właśnie dlatego że mu to dawało szczęście.
  • Odpowiedz
@HAL__9000 ale ja nie wykorzystuję innych, inni mają swoje cele, a czasamu okazuje się że są one zbieżne z moimi

Argument "poczytaj" z automatu wykreślam.

Powód to moje szczęście.

Jak to nie ma podstaw, choćby to że ludzie latają w przestrzeń kosmiczną. Co nawet lepsze, chcą latać, ponieważ umysł człowieka jest wielki, co się manifestuje jego szczęściem przy osiąganiu wielkich celów.
  • Odpowiedz
@HAL__9000 nie wykorzystuję, bo spłodzone życie będzie chciało żyć, będzie mnie uszczęśliwiało a ja je.

Tylko dlatego że tak mówisz, nie znaczy że jest konieczne.

Będę czynił tak żeby się nie skończyło to szczęście. Będę używał, bo tak chcę.
  • Odpowiedz
@HAL__9000 masz prawo nie chcieć żyć, szczególnie gdy jesteś nieszczęśliwy, ale masz prawo chcieć być szczęśliwym, może kiedyś osiągniesz szczęście i stwierdzisz że jednak było warto żyć, choćby dla tej jednej chwili. Nie oznacza to że wszyscy są nieszczęśliwi.
  • Odpowiedz
@Oskarbb: nie, po prostu #!$%@? głupoty i nie wiesz, co znaczy entropia

rozumu ludzkiego, jako najwyższej znanej formy istnienia


Co takiego wielkiego robi ten rozum? Ja widzę tylko robacze zajęcia wykonywane w wyszukany sposób.
  • Odpowiedz
@Melee_Creep wiem co to jest entropia. Człowiek jak i inne istoty żywe zmniejsza entropię, np budując komputer którego entropia jest dużo niższa niż rud metali bądź ropy naftowej, bądź ptasie gniazda są o niższej entropii niż gałązki na ziemi. Wszechświat poprzez roszerzanie i rozciąganie dąży do zmaksymalizowania entropii.

Buduje, tworzy, rozważa abstrakcje. Nie znowu w taki tam robaczy, choćby odnosząc się do entropii, to o ile rzędów wielkości jesteśmy lepsi od
  • Odpowiedz