Wpis z mikrobloga

Posiadaj zespół Holt-Orama, uwarunkowany genetycznie zespół wad wrodzonych, na który składają się wrodzone wady serca i malformacje kończyn górnych. Mimo świadomości, że twoje dziecko może cierpieć na tę samą dolegliwość zdecyduj się na rozmnażanie.
Dziwnym przypadkiem bombelek rodzi się bez rąk XDDD

Kolejny przykład "cudu" życia, gdzie niepohamowana zwierzęca rządza ruchania skazała dziecko na bycie kaleką i wieczne życie w #!$%@? XDD

#bekazpodludzi #antynatalizm #bekaznatalistow #przemyslenia #religia
s.....j - Posiadaj zespół Holt-Orama, uwarunkowany genetycznie zespół wad wrodzonych,...
  • 236
  • Odpowiedz
@Adeptus_Astartes: jasne, zamiast wyzbyć się wszelkich wad genetycznych ze społeczeństwa, co przysłużyłoby się wszystkim, niech ludzie z wadami się rozmnażają bo hehe godność i niech wszyscy na nich łożą w podatkach bo im się NALEŻY, super
  • Odpowiedz
@Fortis_: Nie masz żadnego prawa nikomu narzucać swoich poglądów na to, co jest rozsądne, czy nie. Ona urodziła to dziecko, bo to jest wg niej rozsądne, a nie bezmyślne. Musisz się wspiąć na inny, wyższy poziom rozumowania, żeby dotrzeć, dlaczego jest tak, jak jest. To jej dziecko i jej sprawa, niczyja inna.
  • Odpowiedz
@onuceSzatana: Chyba zejść do poziomu przeciętnego pijanego janusza na rodzinnej imprezie. Gościu powiedz, że trollujesz. Wg niektórych rozsądne jest uważanie, że ziemia jest płaska a 5g to zło, a chyba nie chcemy żeby tacy ludzie mieli jakikolwiek poklask w społeczeństwie?
  • Odpowiedz
@onuceSzatana z przedstawionego materiału wynika, że zdecydowała się na dziecko, bo tego chciała i nie "widziała" żadnych przeciwskazań. Nie było to z żadnej strony rozsądne, sama bohaterka o tym w ogóle nie wspomina, więc skąd ta konkluzja?
  • Odpowiedz
@Moseva: Bo jest dzieckiem, wszyscy się nim zajmują i ma zapewnione pieniążki
A potem to zostanie sam na kwadracie i radź se bez rąk
spróbuj przez 2 h nie używać rąk to będziesz miała minimum świadomości jak bardzo ma #!$%@?
  • Odpowiedz
@Moseva i na taki komentarz czekałem - do adopcji czeka tyle dzieci. To nie tak, że pochwalam decyzję tej pani, bo kolejny niepełnosprawny to kolejna osoba do ciągnięcia zasiłku z cudzych podatków, a adoptowany nie dość, że zarobiłby sam na siebie, to jeszcze mógłby się z powodzeniem takim rodzicem zajmować. Nigdy nie rozumiałem, czemu posiadanie dziecka koniecznie własnego, a nie adoptowanego jest dla ludzi tak ważne, ale cóż - ja nie mam
  • Odpowiedz
@sebsossj: mam chorobę genetyczną i bardzo chciałabym mieć dziecko, ale nie będę go mieć. Z prostego powodu, wiem jak wyglada życie z nieuleczalną chorobą i wiem jak czułoby się i jakie problemy miałoby moje dziecko gdyby ją odziedziczyło, uważam że skazanie go na to byłoby okrucieństwem.
  • Odpowiedz
@slodziak: Takie kategoryzowanie jest baddzo szkodliwe i zaraz można popaść w skrajność.Powiedzmy sobie szczerze w teorii jest to idealne rozwiązanie jeśli odetniemy możliwość rozmnażania sie osobom z poważnymi obarczeniami genetycznymi. Ale zaraz ta granica może być przesunięta i będziemy wybierać sobie „Aryjczyków” a reszta na eugenikę
  • Odpowiedz
@Lauda: dlatego w tym przypadku najbardziej rozsądnym rozwiązaniem jest adopcja, jeśli oczywiście tego dziecka się tak usilnie pragnie
  • Odpowiedz
@F309: no okej, ale tak teoretycznie, to co byłoby takiego złego w tym, że społeczeństwo byłoby złożone z tych mitycznych "aryjczyków"? wszyscy byliby zdrowi, silni i piękni, takie rozwiązanie nie ma żadnej wady, oprócz jakichś idiotycznych argumentów typu "każdy ma prawo sie rozmnażać i mu sie należy" xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@slodziak: nie masz bladego pojęcia o genetyce, jeżeli twierdzisz, że można pozbawić społeczeństwo wszelkich wad genetycznych poprzez sterylizację wybranych jednostek.
A baba z filmu to nieetyczna egoistka.
  • Odpowiedz
@qmato: uważam, że dzieckiem trzeba móc się odpowiednio zająć, a nie być dla niego ciężarem od najmłodszych lat. Zostanę przy posiadaniu psa ;)
  • Odpowiedz