Wpis z mikrobloga

@aklamot: a ja sobie kupiłem i nie żałuję. 19 euro za 125 ml takiego kilera to rzecz niespotykana w obecnych czasach. Zapach przypomina trochę JPG le Male. Nie masz gdzieś douglasa czy Rossmanna żeby powąchać? ten zapach jest wszędzie
@aklamot: ja wczoraj po paru dobrych latach obserwowania w koncu natraiflem na tester i to bylo w Hebe. Slyszalem wiele opinii. Jedni mowili ze jest dobry, inni ze jest slodki, chemiczny i gejowski. Powachalem go z korka i dochodze do wniosku ze jest slodki, chemiczny i gejowski ( ͡° ͜ʖ ͡°). Beda Cie czuc z kilometra, a wersje vintage ponoc sa jeszcze mocniejsze.
@dyniel: Joop Homme i Le Male są podobne? Ja tam nie widzę nawet cienia podobieństwa xD Ale ogólnie polecam Joopa, zajebiste parametry i spoko kompozycja jak ktoś lubi słodkie, landrynkowe zapachy tylko, że na pewno jest to zapach jesienno/zimowy, w lato bym nigdy go nie użył
@aklamot: imo bardzo dobry zapach ale absolutnie nie na lato, a bardziej na jesień/zimę. 2-3 psiknięcia i masz pewność, że cały dzień będzie cię czuć. W letniej temperaturze może być duszący.