Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@strach_na_wroble: xD no miałem huskyego w domu pod lasem i codzienne spacery ze spuszczaniem ze smyczy i #!$%@? dookoła polan w lesie to było dla niego mało. Dodatkowo cały czas duża działka itd. chcesz mi powiedziec jak ten pies nie dostanie #!$%@? w bloku. Ile mozesz z nim codziennie spacerować po mieście godzine, dwie xD
  • Odpowiedz
@Papieska_kremowka A kojarzysz coś takiego jak zmęczenie psychiczne psa? Bo wystarczy 20% czasu, który byś poświęcił na "wybieganie" poświęcić na pracę z psem ;)
Z resztą kurcze, serio, podwórko? Przecież podwórko to dla psa takie większe mieszkanie xD obejdzie caly teren w 10 minut po czym leży przy furtce i szczeka na przechodzących ludzi. Co też jest niedobre bo uczy psa ciągłego czuwania i nie pozwala mu się zrelaksować i odpocząć,
strachnawroble - @Papieska_kremowka A kojarzysz coś takiego jak zmęczenie psychiczne ...

źródło: comment_15902674520gpFTmajcY6ZqQBQWD57pC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hyoideum: Jakieś 2 hektary plus nwm co ile tu ktoś przechodzi co godzine max, ale weź nawet nie porównuj 40m w płycie do malej dzialki. Plus one lnieją jak cholera mieszkanie to musi byc istny syf, nawet przy codziennym czesaniu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@HipopotamEscobara: niezdrowe to jest trzymanie huska w wielkiej płycie, mój kumpel teraz ma i mu przed domem wystawił taki "basen" bo mu jest non stop goraco i sie musi zamoczyć, a jest #!$%@? maj, nawet nie chce wiedzieć jak te psy się meczą w bloku w lipcu czy sierpniu. Plus one lnieją wyją na kwadracie to zawsze śmierdzi. Przestańcie #!$%@?ć i kupujcie do bloku psy które mogą żyć w bloku.
  • Odpowiedz