Wpis z mikrobloga

@adadab to w ogóle nie jest moja decyzja bo matka se wymyśliła że będzie miała drugiego Religę i na inne studia mi hajsu nie da, więc presja wielka

Szczególnie że ja jestem tak na styk, bo uczę się może pół roku wcześniej miałem masę problemów w które się sam wpakowałem jak alkoholizm itd
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: no piszesz że mama cię zmusza, więc odniosłam inne wrażenie. Na Instagramie obserwuję kilka kont studentów medycyny i to jak niektórzy narzekają to jest aż niebywałe. Po prostu ciężki kierunek z dużym ryzykiem rozczarowania, a jak się nie idzie z własnej woli to już w ogóle
  • Odpowiedz
@arteria te instagramy studenckie to najgorszy rak, też siedzę na paru. studygramy prowadzą najbardziej atnecyjne karyńska które mówią jak im ciężko żeby spermochlipy pisały w komentarzach jakie są dzielne i mądre
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: no niekoniecznie xd mam znajomych na medycynie bo się przenieśli ode mnie z farmacji i raczej wizja się pokrywa z tym co osoby z Instagrama mówią. Ja tylko daję znać, że będziesz w #!$%@? zawiedziony jeśli medycyna to nie jest Twój wybór. Kojarzę jedną taką laskę, to chodzi po profilach osób poprawiających maturę i wypisuje do nich, że medycyna to najgorszy możliwy kierunek xd bo ona sama nie chciała
  • Odpowiedz
@arteria wiesz bo to wszystko zależy jaka uczelnia, na kogo się trafi itd

A co do tej laski to jakaś opętana kto normalny by coś takiego robił

Każdy narzeka na swoje, ludzie z meycyny że medycyna to gówno, ludzie z infy że infa także nie ma się tym specjalnie co sugerować
  • Odpowiedz