Wpis z mikrobloga

Medycyna się naprawdę bardzo lansiarska zrobiła. Dobrze to przemysl towarzyszu, bo to potem w większości specek kontakt z ludźmi jest musem. A co do lasek na medycynie, to nawet tryb studiów sprawia, że im najlepiej robi ostre ruchańsko i tego szukają, więc te szare myszki to chyba tylko u starej panny asystentki ;)
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: ja jestem po tech informatycznym i wiem że strictce infa to nie moja dziedzina, bo od algorytmów wolę czytać schematy elektroniczne albo bawić się sprzętem elektronicznym,kablami XD

chcesz się przekonać to założ fejk konto podobnie brzydkiej laski, też kiedyś myślałem że to niemożliwe


@Towarzysz_Pawulon: tak, i na pewno chciałbyś pisać z kilkonastoma oblechami i spermiarzami co nie umieją pisać. Wiem, loszki też są kiepskie w te klocki,
  • Odpowiedz
Ja nie chce Cię zniechęcać towarzyszu, ale nie chce byś oczekiwał, że rodzaj studiów odmieni Twoje życie. I lek i infa mogą #!$%@?ć na pierwszym roku. Ja np tyle słyszałem o infie na uw że nawet jak świetnie zdam matme nie pójdę tam bo się boje xD
  • Odpowiedz