Wpis z mikrobloga

10 lat głosowałem na Korwina i po tym romansie i narodowcami nigdy więcej. Btw. tak teraz walczą z socjalizmem, ze mają prosocjalnego Bosaka z majątkiem 4 k jako kandydata na prezydenta. XD


@Cineczeq: 10 lat głosuję na Korwina i dalej będę na niego głosował.
  • Odpowiedz
@matcheek: Sam jako libertarianin i kapitalista chcę żeby mój reprezentant w sejmie, który podobno jest wolnościowcem nie był w wieku 40 lat na utrzymaniu brata, a obecnie żony. Toż to wstyd mówić hasła wolnościowe a samemu odłożyć 4k. xD Przecież to super argument teraz lewaków. No super system skoro osoby które w nie wierzą nie potrafią zabezpieczyć się finansowo na kolejny miesiąc odkładając 18 lat. xD
  • Odpowiedz
@be_happy
Konfederacja już by dawno miało dużo większe poparcie, gdyby skupiła się tylko na walce z socjalizmem, nadmierną biurokracją, wysokimi podatkami itp.
Gdyby Korwin wreszcie zrozumiał, że jego kontrowersyjne wypowiedzi światopoglądowe wcale nie przysparzają mu poparcia, a jedynie przez nie traci i strzela sobie w kolano.
Gdyby zrezygnował z planów zostania królem po dojściu do władzy.
Gdyby nie wchodził w koalicje z katotalibami, otwarcie marzącymi żeby Polska stała się kolonią Watykanu.
  • Odpowiedz
@Walus002: @Cineczeq: @Niebadzlosiem: @wicked1009: @AnonimoweMirkoKazania: Zawołam hurtem bo każdy z Was napomknął ze głosowałby na partie wolnościową gospodarczo i światopoglądowo. W tamtym roku taka inicjatywa się pojawiła: https://partiamozemy.pl/ Sam dowiedziałem się o tej partii ostatnio od jakiegoś mirka. Wiadomo na razie maja ledwo ponad 3 tysiące polubien na Fejsie ale biorąc pod uwagę ze takich ruchów brakuje to może uda im się
  • Odpowiedz
@Wurmloch: Dzięki za info, wygląda ciekawie, dam im lajka i będę obserwować jak się rozwijają. Chociaż te obilgatoryjne referenda i weta obywatelskie mnie zabolały... xD Ale jedna wpadka na cały program to i tak lepiej niż reszta partii.
  • Odpowiedz
@Walus002: A co jest wg Ciebie lewicowym podejściem do społeczeństwa, bo może o to się cała kwestia rozbija? Walka z patriarchatem, walka o prawo do decydowania o własnym ciele, postulaty równościowe, czy bardziej tolerowanie homoseksualizmu w przestrzeni publicznej, nie zaostrzanie ustawy anty-aborcyjnej, zdjęcie krzyży ze szkół?
  • Odpowiedz