Wpis z mikrobloga

@Walus002 o Konfederacji słyszał? Wiem, że jest tam paru oszołomów, ale w każdej partii takich znajdziesz, a to jest partia, której podstawą jest walka z socjalizmem.
  • Odpowiedz
@Walus002 niestety tak dobrze to nie ma i nie znam żadnego kraju na świecie, gdzie istniałaby taka sensowna partia. Ale de facto na Twoje życie o wiele większy wpływ ma to ile kasy ukradną ci w podatkach niż to czy w szkole będzie wisiał krzyż na ścianie.
  • Odpowiedz
@be_happy: 10 lat głosowałem na Korwina i po tym romansie i narodowcami nigdy więcej. Btw. tak teraz walczą z socjalizmem, ze mają prosocjalnego Bosaka z majątkiem 4 k jako kandydata na prezydenta. XD
  • Odpowiedz
@Walus002: ateiści mają często niespełnioną potrzebe istoty wyższej, która się nimi zaopiekuje, więc zamiast Boga kierują tą potrzebe w stronę rządu, stąd brak obyczajowo lewicowych partii wolnorynkowych

@Cineczeq: niestety z tym Bosakiem to #!$%@? nieźle, ale jeśli Konfa po rapsach Korwina wreszcie urośnie w siłę (a wszystkie ostatnie sondaże na to wskazują), to narodowcy długo w Konfie już nie posiedzą
  • Odpowiedz
@be_happy: Taki #!$%@?, zerwą romans to poleci poparcie. Nawet Menzen mowil, ze im rosnie poparcie za każdym razem jak Braum mówi te swoje nienaukowe bzdury na temat homoseksualizmu.
  • Odpowiedz
@Cineczeq: zauważ tylko, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy sytuacja na scenie politycznej się mocno zmieniła. Od PiSiorów ludzie się ostatnio mocno odwrócili i gdzieś muszą się teraz skierować. PO już jest spalone i nikt oprócz ich betonu tam nie chce iść. Zostaje PSL, Razem i Konfederacja. Dla ludzi z prawicowymi poglądami Razem odpada, a PSL walczy tylko o interesy rolników, więc naturalnym kierunkiem jest Konfa.

Ostatnie występy na yt
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: Pamietam partie libertariańską która osiągnęła oszałamiające 0.1% poparcia. XD
A patrząc na historię to SLD okazało sie najbardziej wolnościową partią. Serio nie wiadomo na kogo głosować.
  • Odpowiedz
@legendarny_aleksy: Dla mnie też jest to paskudne tylko obawiam się, że większe partie nie mają wyboru bo muszą patrzeć na poparcie ludu. Jeśli dowolny kandydat na prezydenta powie, że zniesie 500+, jeszcze w czasie kryzysu to by stracił potężny elektorat. Obawiam się że dalej będzie tylko gorzej i więcej licytowania się na socjalizmy.
  • Odpowiedz