Wpis z mikrobloga

Załatw żeby Twój klub Cię wystawił jako reprezentanta, to co linkujesz to toruńskie eliminacje - to klub z Torunia ogarnia całość łącznie z krajowymi rozgrywkami, a nie PZHL, żeby ktoś nie pomyślał że tam powiało nowoczesnością :D
@waruznrt: nie zawolales i nie powiadomiło ( ͡° ʖ̯ ͡°) linkowałem bo chyba tylko ta "telewizja" cokolwiek napisała, ale szacun dla Torunia i fajnie że ktoś w końcu na to wpadł na to by zorganizować jakieś rozgrywki online. Chyba wszystkie kluby już zamknęły "rekrutacje" i ruszyły już eliminacje, a tyszanie je już nawet zakończyli ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ten sezon jeszcze beze mnie
@alienv: faktycznie, moje niedopatrzenie.. h.net nie napisał bo się podobno obraził rednacz za to, ze nei zostali zaproszeni do patronatu, wiec siłą rzeczy nie ma zbyt szerokiego info, tylko w klubach ktore sie przyłączyły do inicjatywy sie pojawiająnewsy
@waruznrt: a to ci dopiero, to dlatego jest tam taki blackout i ani jednego tematu z tym zwiazanego. płytkie, ale w stylu sebka ( ͡º ͜ʖ͡º) w Cracovii pojawił się jeden news i to w momencie gdy tyszanie byli już w półfinale eliminacji ( ͡º ͜ʖ͡º) ale to też w stylu Cracovii
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GuziQ: no patrząc na tabele to faktycznie nie najgorzej ( ͡ ͜ʖ ͡) szkoda że ciężko trafić na stream bo nie wiadomo kiedy kto gra ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@alienv czasem ciężko się umówić z dużym wyprzedzeniem ( ͡° ʖ̯ ͡°) najprościej obserwować kanaly na YT i się powiadomienie dostanie o live.