Wpis z mikrobloga

Oto współczesna kobieta

- materialistyczna
- nie wyznaje jakichkolwiek wartości poza monogamią
- uzależniona od social media
- ma obsesję na punkcie turystyki
- używa masę kosmetyków
- ma obrzydliwe naklejone, plastikowe paznokcie
- nie wyjdzie z domu bez makijażu
- chwali się, że lubi pić alkohol
- opryskliwa dla nieatrakcyjnych, totalnie uległa dla przystojniaków
- zepsuta Tinderem
- ma wywalone w kosmos ego
- ma burdel w mieszkaniu, nie znosi sprzątać
- szaleje za młodu Chadami, marzy o ślubie ze spokojnym programistą i życiu w domu kupionym za jego pieniądze

#takaprawda #rozowepaski #redpill #blackpill
Pobierz RoastieRoast - Oto współczesna kobieta

- materialistyczna
- nie wyznaje jakichkol...
źródło: comment_1590057502dgVjd7xgPnPD678Bd6gP6a.jpg
  • 23
@geebon: Nie musisz od razu atakować innej osoby bo ma inne doświadczenia niż Wy. Po tym co napisał @RoastieRoast widać, że strasznie uogólnia oraz wydaje mi się, że brakuje mu doświadczenia w prawdziwych kontaktach damsko-męskich.
@RoastieRoast: Sam sobie takie kobiety wybierałeś, nie potrafiłeś podczas pisania dojść do tego, że ta dziewczyna nie reprezentuje sobą zbyt wiele? Może byłeś zbyt zaślepiony tym, że idziesz na "randki" z laską poznaną na tinderze? Ja umawiałem się tylko z dziewczynami które potrafią rozmawiać o wszystkim, i może dla tego większość spotkań trwała minimum 3-4 godziny?
@RoastieRoast: bo większość normalnych kobiet jest już w związkach a "my przebieramy" w tym co zostało ¯\_(ツ)_/¯ dlatego nie warto iść na spotkanie z większością dziewczyn. Na kilkaset par, kilkadziesiąt rozmów na spotkanie poszedłem z garstką a tylko z kilkoma utrzymuję stały koleżeński kontakt bo coś sobą reprezentują ;) Mimo wszystko nie poddawaj się, i nie celuj w laski 9/10 (10/10 to fejki :D) bo ogromna większość takich lasek na tinderze