Wpis z mikrobloga

@Gaussik: 1. Czy ja napisałam, ze sprawy nie należy nagłaśniać? Gdzie?
2. Naprawdę uważasz, ze bezpodstawne łączenie nazwiska osoby publicznej z afera pedofilska jest tematem pobocznym?
3. Dlaczego po filmie Siekielskich prokuratura nie wszczęła żadnego postępowania na temat molestowania dzieci przez księży, chociaż ci księża sami się do tego przyznawali przed kamerami? To tez jest temat poboczny?
4. Wysyłasz mi filmik z TVP jako opiniotwórcze źródło? Serio? Przecież wiadomo, ze ten
@dobrzecisiewydaje: 1. A czy ja napisałem że, tak napisałeś?
2. Nie mamy żadnej pewności czy są to bezpodstawne czy też podstawne łączenia nazwisk. Nie będziemy odpowiadać za to my, lecz Pan Latkowski. Czyż nie?
3. To, że prokuratora w tej sprawie nie wszczęła żadnych działań, pełna zgoda z Tobą, to hańba. Każdy pedofil powinien być tak samo traktowany. Bez znaczenia czy murarz, aktor, rolnik czy ksiądz.
4. Co do cholery? Nacechowany
@Gaussik: cały film został zrealizowany na zlecenie TVP, już to samo w sobie rzuca trochę światła na sytuacje. W Zatoce Sztuki pojawiały się gwiazdy wszystkich stacji telewizyjnych, w tym także TVP, jednak o nich dziwnym trafem nikt nie wspomniał. Podczas monologu Latkowski wypowiadał się o Edwardzie Miszczaku, będącym dyrektorem TVNu. I tak jak Miszczak sam w sobie mnie mierzi, tak tutaj niestety będę go bronić, bo coś zostało powiedziane bez żadnych
@LasProteinasNoTienenCojones: "KASTA"
https://wiadomosci.wp.pl/kasta-w-tvp-info-ujawniamy-drugie-dno-historii-pani-barbary-te-informacje-nie-pojawily-sie-w-materiale-6470036937418369a
"W programie pojawia się postać Zenona Procyka, byłego prezesa spółdzielni Pojezierze. Lata temu postawiono mu 20 zarzutów - w tym dotyczący wyłudzenia mieszkania od ciężarnej pani Barbary. Został aresztowany, a później uniewinniony. W efekcie Procyk otrzymał prawie 1,7 mln złotych odszkodowania w związku z 20 zarzutami, z których został uniewinniony."

" Opisano historię pani Barbary, która w 1998 roku miała być wyrzucona z własnego mieszkania razem z mężem
@rzep:

W ostatnich czasach Siekielscy mocno namieszali swoimi filmami o pedofilii


Tutaj sié nie zgodzę. Owszem o filmie było głośno ale raczej nie był to jakiś szokujący czy przełomowy obraz, który wiele zmienił. Opowiadał o rzeczach o których każdy normalny człowiek (czy katolik czy nie) zdawał sobie sprawę.
W ogóle #!$%@? mnie to robienie z Latkowskiego pisowskiego dziennikarza. Serio można sobie poczytać o jego dokumentach i śledztwach dziennikarskich. Tematem pedofilii się zajmował na długo zanim to w ogóle do głowy przyszło Siekielskim.