Wpis z mikrobloga

@zeMadafaka: Zgłaszasz raz, drugi, pięćdziesiąty, a bagiety nic nie robią, bo przecież "może stać, nikomu nie wadzi". Skoro uprawnione służby nie reagują, to ludzie zaczynają sami reagować. Wypadałoby się zastanowić, czy ludzie nie robią tego z bezsilności... nie pierwszy i nie ostatni raz.

I tak, zgadzam się, że niszczyć własności się nie powinno. Jednakże osoby pracujące w szpitalach na ginekologii podnoszą często jeden, dość ważny argument, tj.

"(...) a teraz wyobraź
spoko, ale mogli np szyb nie malować. Na nich nie było dżemu truskawkowego i jest to już niszczenie z hejtem, a nie zwykły sprzeciw wobec obrazków na samochodzie.


@banjo: Bo im nie chodzi o bulwersujące zdjęcia, tylko o to, że jak ktoś śmie mieć prolifeowe poglądy.

@NyanNyan: ..do sądu też iść nie można?
Dobra, niech następnym razem nasmarują, z bezsilności, jakiś wulgarny napis na zabytkowym kościele albo komuś krzywdę zrobią, z bezsilności.
Wtedy też niech ktoś wrzuci "szanujesz plusujesz".

Jestem ateistą i nie wpier...am się w życie, wybory innych ALE, tak jak pisałem wcześniej
wandali i im podobnych przyglupów powinno batożyć.
Ich wolność nie powinna ograniczać wolności pozostałych
@zeMadafaka: Ale czytasz, co ja napisałem?
Nie popieram, ale rozumiem. Bo w tym momencie ci, co podjeżdżają pod szkoły z takimi plakatami, drażnią lwa. Akcja - reakcja. Malowanie bazgrołów po kościele to nie jest adekwatny przykład. Gdyby w danym kościele był ksiądz-pedofil, którego kuria kryje, to byłby adekwatny przykład. Nadal - malowania bym nie popierał, ale rozumiałbym, dlaczego ktoś to zrobił. I zamiast zastanawiać się *kto* dopuścił się wandalizmu, należy najpierw
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BojWhucie: te płacze o niszczenie świętej własności prywatnej xD. Ciekawe czy te same płaczki też rozpływają się nad zniszczonymi drzwiami podczas wjazdu na dziuplę gangu albo samochodem podczas pościgu, lub że policja zniszczyła ileś tam sztuk nielegalnej broni czy narkotyków. Mienie które służy przestępstwu nie jest chronione świętym prawem własności.

Choćby nawet i środowiska anti-choice miały rację (nie mają), to pokazywanie tych treści jest po-je-ba-ne. Nie walczy się z pedofilią przez
a co byś mówił gdybyś był pracownikiem tego szpitala i codziennie widział napisy i obrazy sugerujące że jesteś mordercą?


@BojWhucie: dopóki są to tylko aborcje wykonywane w sytuacjach, gdy prawo na to zezwala, to nie widzę nic złego w wykonywaniu tych zabiegów (ale tych sytuacji nie ma aż tak dużo, więc raczej codziennie się one nie odbywają...). Jestem jednak przeciwny łagodzeniu prawa (nie jestem też za zaostrzaniem, uważam, że obecne przepisy