Wpis z mikrobloga

  • 4
@Jestembogaty My co najwyżej zwandalizujemy ciężarówkę. Prawica natomiast aktywnie działa bat wprowadzać porządek prawny który będzie krzywdził w wymierny sposób osoby reprezentujące mniejszości religijne, etniczne, seksualne jak i naruszające wolność kobiet do samostanowienia.

Myślę że różnica jest nie tyle duża, co kolosalna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pantokrator: spoko, ale mogli np szyb nie malować. Na nich nie było dżemu truskawkowego i jest to już niszczenie z hejtem, a nie zwykły sprzeciw wobec obrazków na samochodzie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@CzasNaPoznan: właśnie nie dość, że wyjątkowo chamsko zaparkowane, to jeszcze, jeśli w ogóle tam można parkować, zajmują tymi nieruchomymi rzęchami miejsca parkingowe, które w miastach są towarem deficytowym. Jak ktoś chce reklamować dżem truskawkowy, to niech sobie kupi bilboard, a nie korzysta ze wspólnej przestrzeni niezgodnie z przeznaczeniem.
  • Odpowiedz
@BojWhucie: to, że te gówna nie poszły z dymem, albo pod nóż to tylko objaw rozumnego protestu. Gównobusik na którym byłby baner w stylu "LGBT jestem gejem i jest to normalne" zostałby #!$%@? w drzazgi po dwóch tygodniach ( ͡~ ͜ʖ ͡°). I nie byłoby żadnych dylematów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BojWhucie: spisałbym rejestracje zrobił zdjęcie i zadzwonił na policje. To co ktoś zrobił z tym samochodoem to jest wandalizm, bandytyzm i debilizm. Są odpowiednie organy które powinny się tym zająć. Wielka lewica walcząca o wolność a sprowadza się do metod wykorzystywanych przez niziny społeczne jak kibolstwo
  • Odpowiedz
spisałbym rejestracje zrobił zdjęcie i zadzwonił na policje. To co ktoś zrobił z tym samochodoem to jest wandalizm, bandytyzm i debilizm. Są odpowiednie organy które powinny się tym zająć. Wielka lewica walcząca o wolność a sprowadza się do metod wykorzystywanych przez niziny społeczne jak kibolstwo


@sg553: wygoogluj sobie ile razy były podejmowane takie próby, ile razy te samochody były odholowywane i jak za każdym razem wracały.
  • Odpowiedz
kiedy komuś nie spodobają się twoje poglądy


@rasmor: Naprawdę uważasz, że plandeka na lublinie czy cokolwiek to jest za auto to dobry sposób na przekazywanie swoich poglądów? I że forma pokazywania kłamliwych obrazów (bo tak jak oni to przedstawiają to aborcji już dawno się nie wykonuje) to jest odpowiednia? Nie popieram wandalizmu, ale to co oni wyprawiają to się niczym nie różni od stawiania złomu na ulicy z reklamami skupów
  • Odpowiedz
@kanapeczka_z_kanapa: dlaczego Ty masz decydować o granicach, kiedy zostały przekroczone i w jaki sposób można przekazywać poglądy? Jeżeli ktoś uzna, ze gadasz głupoty będzie mógł Ci dać w zęby? Przecież mogłeś przekroczyć wytyczone granice, i ogólnie nie należy pochwalać bicia, ale
  • Odpowiedz
dlaczego Ty masz decydować o granicach, kiedy zostały przekroczone


@rasmor: Kto Ci powiedział, że ja mam jakieś prawo do decydowania? Od tego są sądy i takie właśnie wyroki wydają:
  • Odpowiedz