Aktywne Wpisy

mhrok87 +7
Zapytam szczerze jestem 87 i mnie przeraża mój wynik - jak jest z wami ?
Ilu waszych kolegów nie żyje?
- 1 36.1% (207)
- 2-3 42.1% (241)
- 4-5 12.2% (70)
- Więcej (wyjaśnij) 9.6% (55)

jarzynka +687
#lekarz100k #konowalposting
Branżowy portal dla konowałów postuluje, aby płacić lekarzom od procedury jak w USA. Oczywiście z pominięciem takiego szczegółu, że konowały w USA muszą same wywalić wcześniej $250k na swoje studia. Doskonały pomysł. Kopiujmy najmniej efektywny system na świecie.
Branżowy portal dla konowałów postuluje, aby płacić lekarzom od procedury jak w USA. Oczywiście z pominięciem takiego szczegółu, że konowały w USA muszą same wywalić wcześniej $250k na swoje studia. Doskonały pomysł. Kopiujmy najmniej efektywny system na świecie.
źródło: 1000119432
Pobierz



Wygląda, że część górników rozpoczęła kapitulację.
źródło: comment_1589917510W0dTd9nkzNlwkQBrbllzNq.jpg
PobierzMyślę, że hashrate będzie jeszcze spadać wraz z nadchodzącymi spadkami ceny btc.
@kamil-wasniewski: Niekoniecznie. Opłacalne było wykopać jak najwięcej Bitcoinów "z serii 12.5"
Mnie osobiście ciekawi co by było gdyby ... nie opłacało się tworzyć profesjonalnie miningów. Tylko mnóstwo osób miałoby po jednej koparce zasilanej panelami słonecznymi kopiąc Bitka i jego sidechainy na p2pool :D
Nawet gdyby każdy miał dostęp do energii z paneli słonecznych to równie możliwe jest, że mogłoby się nie opłacać tej energii marnować na kopanie, a zwyczajnie lepiej byłoby ją odsprzedać.
Raczej nikt nie będzie utrzymywać sieci sam z siebie i ponosił koszta sprzętu oraz jego serwisowania, jeżeli nie będzie miał do tego powodów.
Pominę wyszukiwanie ufo.
Myślę, że decentralizacji Bitcoina na poziomie posiadania koparki przez masy i uczestnictwa w procesie zatwierdzania transakcji nigdy nie będzie