Wpis z mikrobloga

  • 877
Dajcie kilka plusów. Wczoraj zostałem napadniety pobity. Właśnie wróciłem że szpitala. Tomograf okulista krew... I efekt złamanie ściany dolnej oczodołu :( oczywiście policja przyjechała A jutro idę z wynikami ze szpitala na komisariat. Trzymajcie kciuki żeby tych łotrów dorwali. Uważajcie na siebie.
#pokazmorde #szpital #medycyna
Pobierz k888 - Dajcie kilka plusów. Wczoraj zostałem napadniety pobity. Właśnie wróciłem że s...
źródło: comment_1589901294xGY7s249ALyO8scXlnn245.jpg
  • 89
@k888 Są świadkowie? Znasz gości czy całkiem obcy? Obczaj czy jest na miejscu monitoring i jeśli jest to od razu przy zawiadomieniu powiedz gdzie , na którym budynku. Pamiętasz jak wygladal? Ubiór, wygląd. Jak nie było świadków, nie znasz gościa (to że domyślasz się że mieszka na osiedlu to za malo), nie ma monitoringu - sprawę umorzą. Jak jest punkt zaczepienia to warto ;-) Naprawdę często takie sprawy nie idą dalej, ale
@k888: nie #!$%@? nosa i nie zatykaj nosa przy kichaniu.
Kup sobie nasivin do nosa 4xdz przez 5 dni do prawej dziurki w nosie. Do chirurga szczekowego koniecznje z badaniem tomgrafii na plycie. Oklafy zimne przez3 dni na policzek lewy. Nie kazde zlamanie oczodolu sie operuje.
Mozesz sobie jeszcze Aescin w tabl 3xdz 2 tabl przez 10 dni
@k888:
1. Weź sobie jedzenie i naładowany telefon + powerbank
2. Ładnie się ubierz, tak jakbyś był poważnym człowiekiem
3. Ustal co chcesz powiedzieć żeby cie nie zrobili w #!$%@?.
4. Dużo, ale to naprawdę dużo cierpliwości
5. ???
6. Sprawa umorzona

@k888: nie licz na zbyt wiele, szybko dostaniesz pismo o umorzeniu sprawy z powodu braku dowodów albo niemożliwości wykrycia sprawcy. Dostałem mocniej, od 5 bądź 6 osób i tak to się skończyło, gdzieś na moim profilu jest jeszcze zdjęcie.
Z pamiątek to mam wór pod jednym okiem cały czas ciemniejszy xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@k888: oby cos zrobili, mnie typ 25 cm nożem zaatakował bo mu zwróciłem uwage, że mnie zastawił. Na 2 dzień mnie śledził po mieście w nocy. Mam zdjęcia auta, śladów noża na szybie (w ostatnim momencie zamknąłem sie, w aucie) dzwonilem na psiarskie kiedy za mna jezdzi, złożyłem pismo na policji i prokuraturze, 25 maja mina 2 miesiace od zgloszenia i do tej pory zero odzewu ;)