Wpis z mikrobloga

  • 877
Dajcie kilka plusów. Wczoraj zostałem napadniety pobity. Właśnie wróciłem że szpitala. Tomograf okulista krew... I efekt złamanie ściany dolnej oczodołu :( oczywiście policja przyjechała A jutro idę z wynikami ze szpitala na komisariat. Trzymajcie kciuki żeby tych łotrów dorwali. Uważajcie na siebie.
#pokazmorde #szpital #medycyna
Pobierz k888 - Dajcie kilka plusów. Wczoraj zostałem napadniety pobity. Właśnie wróciłem że s...
źródło: comment_1589901294xGY7s249ALyO8scXlnn245.jpg
  • 89
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@k888: możesz poruszać okiem? Jak ja dostałem w pysk i miałem złamanie kości dna oczodołu to mięśnie oka wpadły do powstałej dziury i nie mogłem poruszać okiem. Widziałem normalnie ale tylko na wprost.
Potem operacja wycięcia z biodra kawałka kości by uzupełnić tą dziurę w dnie oczodołu.
Chodziłem potem "o kulach" na "okulistyce" xd
I anegdota:
Chirurg przed operacją zapytał z której strony wyciąć tą kość bo potem może trochę noga
@WinterLinn "mnie typ 25 cm nożem zaatakował bo mu zwróciłem uwage, że mnie zastawił"

Ludzie to zjeby, stara zasada pokazuje, że kto ujowo parkuje, tak też się zachowuje. Zwracanie uwagi nie działa, za to gdy interweniuje straż miejska czy policję to od razu gorzkie żale, że on prosi o pouczenie haha. Kiedyś widziałem jak ktoś zwrócił uwagę nabuzowanemu strefami typowo, żeby nie jeździł chodnikiem, to niemal do bójki doszło. Cyrk. Za to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kultywator: no trochę się boję jak coś ruszy bo wiesz to nie jest człowiek tylko agresywna małpa. Najlepsze jest to, że jakby stanął długość samochodu dalej to by zastawił krzaki. Policja też dobra bo zatrzymałem losowy patrol, że mnie śledzi to pojechali go szukać, potem przypadkiem natrafiłem ma niego po drodze to zadzwoniłem znowu, że jest tu i tu to kundel z dyżurki do mnie, że nie mogę tak co chwilę
@k888: tylko się nie daj odesłać z tego komisariatu. Zgłaszaj jako przestępstwo i tak muszą przyjąć. Jak im się nie podoba, to niech dadzą decyzję na piśmie, że to nie przestępstwo.

Mnie nawet z adwokatem spławiali jak poszedłem zgłosić jako przestępstwo, a potem jednak prokuratura zaczęła gnoja ścigać.