Wpis z mikrobloga

  • 877
Dajcie kilka plusów. Wczoraj zostałem napadniety pobity. Właśnie wróciłem że szpitala. Tomograf okulista krew... I efekt złamanie ściany dolnej oczodołu :( oczywiście policja przyjechała A jutro idę z wynikami ze szpitala na komisariat. Trzymajcie kciuki żeby tych łotrów dorwali. Uważajcie na siebie.
#pokazmorde #szpital #medycyna
Pobierz
źródło: comment_1589901294xGY7s249ALyO8scXlnn245.jpg
  • 89
Ja w Krk dostałem z partyzanta od kibica 120 kg wagi na oko w kość jarzmową która uległa złamaniu i przestawieniu bo przypominałem kogoś kto wcześniej kozaczył w okolicy. Na pytanie za co i stwierdzenie ze mieszkam 200 km stad gość się złapał za głowę chciał szmal mi dawać (odmówiłem) ale przynajmniej zawiózł mnie do szpitala :) - miło z jego strony ( ͡° ͜ʖ ͡°), pamiątką jest
Ja w Krk dostałem z partyzanta od kibica 120 kg wagi na oko w kość jarzmową która uległa złamaniu i przestawieniu bo przypominałem kogoś kto wcześniej kozaczył w okolicy. Na pytanie za co i stwierdzenie ze mieszkam 200 km stad gość się złapał za głowę chciał szmal mi dawać (odmówiłem) ale przynajmniej zawiózł mnie do szpitala :) - miło z jego strony ( ͡° ͜ʖ ͡°), pamiątką jest