Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak zagadać do dziewczyny z którą chodzę do tej samej klasy, ale z którą rzadko kiedy rozmawiałem? Myślałem nad zaczęciem od napisania do niej o pracę domową, ale nawet to będzie wyglądać creepy skoro nigdy jej o to nie prosiłem i nigdy ze sobą nie pisaliśmy.

Od początku liceum mi się podobała (jak 5 innych dziewczyn w klasie) ale tylko przy tej jednej miałem wrażenie że też jej się podobam (gdybym miał pewność to bym o tym nie pisał). Mimo to nie zagadałem do niej w 1 klasie ani razu i teraz nie mam pomysłu co zrobić żeby nie wyjść na dziwaka.


#podrywajzwykopem #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ec026a8f5c87a77924b4de3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 21
OP: @Sl_w_k_1: ciężko się z tobą nie zgodzić, to jest coś czego najbardziej się obawiam i wiem że jak mnie odrzuci to będzie cringe jak spotkamy się w szkole. Pytam się wykopu bo zwyczajnie się w niej zakochałem i nie wiem co ze sobą zrobić.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Precypitat

@AnonimoweMirkoWyznania: Normalnie, podchodzisz i zagadujesz, small talk, co robi po szkole czy tam w weekendy, bo moze byscie gdzies wyskoczyli albo historyjka, ze szukasz prezent dla siostry/kuzynki czy kogos tam i zeby ci doradzila co laski lubia, z czego ona by sie ucieszyla i juz gadana idzie, pozniej wez gleboki wdech i powiedz, ze jest spoko, ladna i juz jakis czas temu wpadla ci w oko i jak bedzie miala wolny
OP: @JanuszMirekAndrzej: niestety nie było mi dane zostać chadem, a zwykłym normikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AlexRk: Po skończeniu szkoły możesz do niej bez obaw zagadać, jak Cie spławi to masz tą pewność że nigdy już się nie spotkacie. Generalnie wiem że łatwo mi mówić, ale jesteś wciąż w lepszej sytuacji ode mnie.
@tomazzo69: mówienie w pierwszej rozmowie że wpadła mi w oko to
@AnonimoweMirkoWyznania: Tylko za chwilę pojedziemy w różne strony Polski, a związku na odległość sobie nie wyobrazam.
@tomazzo69 Tak, jak ktoś był #!$%@?ą w 1 klasie, to teraz takie podbijanie do lasek nie będzie w #!$%@? cringowe, na pewno nie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Takie rady tylko pogłębiają swoją niepewność siebie. OP bardzo dobrze mysli, że najpierw chciałby się z nią zaprzyjaźnić, a nie od razu wjazd z
OP bardzo dobrze mysli, że najpierw chciałby się z nią zaprzyjaźnić, a nie od razu wjazd z buta w związek.


@AlexRk: Nigdzie nie wspomnialem o zwiazku, tylko o zwyklym small talku, wyjsciem gdzies, poznaniem sie lepiej. Lepiej myslec, ze op sie lasce podoba, a ta zrobi z niego tylko betabankomat i zostawi go we "friend zonie", a to dlatego, ze na poczatku nie wiedzial jak dziewczyna go postrzega, bo nie powiedzial