Wpis z mikrobloga

mój przypadek - wzrosty obrotów i marzy w stosunku do roku 2019, 5k za darmo, brak zusu przez pół roku i postojowe do tego, bo marcowe faktury wystawiłem w kwietniu (spadek obrotów w marcu xD) moja różowa ma oficjalnie 5k brutto więc kwalifikuje się na bon na wakacje w Polsce. A jak tam u was specjalisci od trzymania hajsu w skarpecie, dalej trzymacie na lokacie 0%? XD
#nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #ekonomia #koronawirus
  • 15
@janusz-karpinski: Prowadzisz JDG czyli nie zarabiasz jakiś zawrotnych pieniędzy. Żeby zarabiać naprawdę dużo, niestety, musieliby na Ciebie pracować inni. Szkoda Ci kasy (lub jej nie masz), żeby zatrudnić księgowego. Twoja różowa zarabia przeciętnie. Mimo to bierzesz kredyt tak duży, że cyt.

właściwie to mam ponad banie która mogę wydac w każdej chwili, no ale skoro można dostać hajs na zero to cz czemu tego nie zainwestować ( ͡° ͜ʖ
@ForTheEvulz
Osobiście zarabiam trochę więcej i jakoś nie mam potrzeby się tym chwalić co chwilę będąc zupełnie anonimowym na wykopie i osobiście uważam, że rynkowi nieruchomości przyda się solidny zimny kubeł wody na łeb, bo jak widzę tskie inby jak 15k za metr to już nie wiem jak mam reagować
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@janusz-karpinski: no to gratulacje, bo w postojowym oznajmiasz co miesiac, ze sytuacja nie ulegla poprawie. Jak zus zobaczy faktury za kwiecien, to wspolczuje mordo, bo oswiadczenie skladales pod rygorem odpowiedzialnosci karnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.s. jaka branza, w ktorej pracujesz?