Wpis z mikrobloga

Ale z wypoku zrobilo sie lewackie lewackie szambo. Zaczytując sie w gorące przez chwile myslalem ze jestem na jakims lewackim tagu, a okazalo sie ze to nie nawet ogolny tag "polityka", tylko stron głowna mokrobloa xDD

Jednostronna bezmozgosc jakbym czytal jakies komentarze na wyborczej. Mowie bezmozgosc, bo kazdy sie tylko masturbuje przed tym co powiedzial tusk albo przed psycholem Guertychem (hop hop) przekładając to ponad obietnice Tuska, ktore faktycznie maja znaczenie w waszym życiu i jego obłude, bo latami jako temat #!$%@? PISU obrał sobie rozdawnictwo, inflacje i łamanie kosntytucji, a gdy juz dobrał sie do władzy, to zaczal rozdawać jeszcze wiecej i bardziej radykalnie nie przestrzegac konstytucji. Nagle wypokom przestalo przeszkadzac rozdawnictwo. To tez dowod na to ze jego ani jego ani was nie interesują zadne wartosci, czy dobro polski, tylko #!$%@? pisu. On załatwia swoje prywatne interesy

#polityka #oswiadczenie #przemyslenia #bezkazpo #bekazlewactwa #lewackalogika #wykop
  • 23
@essos: Chyba nie ogarniasz, że ludzie lubią heheszkować jak mają dobry powód, większość tutaj nie tyle jest za Tuskiem, co ma dosyć PiS i tyle, zresztą niezależnie od partii zmiana władzy i wietrzenie gabinetów co 8 lat ma sens. Myślę, że wiele osób po prostu nie jest wyznawcami żadnej partii i na spokojnie obserwuje wydarzenia, a Ty płaczesz, bo zamiast traktować partie jak produkty oferowane w sklepie podchodzisz do swojej jak
Dla mnie osobiście nie ma partii, która reprezentowała by moje interesy. Jestem za całkowitym rozdziałem kościoła od Państwa, jakimkolwiek socjalem typu 500/800+ jedynie w formie ulgi podatkowej i za ogólną wolnością, zarówno gospodarczą jak i indywidualną - wierz sobie w co chcesz, ruchaj się z kim chcesz, po prostu nie krzywdź drugiego. Nie ma partii, która by spełniała te oczekiwania, niemniej jednak najdalej jest mi do PiSu w później do konfy. Proste.
@essos
Biedny OP
Wierny, jeszcze nie wie że naiwny

Aktualna władza to jest taki skok jakości w porównaniu do poprzedniej że nie rozumiem jak można się nie cieszyć.
Oczywiacie że program nie jest idealny ale rozpieszczony naród po tych kłamczuszkach i manipulantach od PiS nie można aktualnie inaczej prowadzić
Jeśli myślisz że ktoś Pan Donald czy Pan Szymek poświęci poparcie w imię ekhem WOLNEJ GOSPODARKI
WOLNA EKONOMIA
DAJCIE UCZCICWYM LUDZIOOM ZARABIAĆ PIENIĄDZE
@essos: człowieku, oglądasz i udzielasz się na patogalowych tagach, więc jak ktoś ma jakieś upośledzenie to, wszystko na to wskazuje, tym kimś jesteś ty xD
@essos: Bełkotliwy, nie gramatyczny styl, gwałcenie zasad pisowni, "bezmozgosc" xD itp. świadectwa niskiego oczytania i słabego wykształcenia.
Nawet jakby co drugie słowo nie było o lewactwie to bym się domyślił, że OP to konfiarz.