Wpis z mikrobloga

a mogło być tak pięknie. Zajebista pogoda, obudziłbym dzisiaj swoją różową o 4-5, wsiedli na rowery, o tej porze mielibyśmy przejechane około 150km, właśnie rozpalał grilla gdzieś nad rzeką ona przygotowywała mięcho i odpoczywali przed drugą częścią wyprawy... Ale nie, właśnie siedzę przed kompem 3 godziną, jeszcze jakieś 11 i będę mógł iść spać. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Czemu na ogół różowe są takie wygodne... żeby księżniczka ruszyła łaskawie dupę z domu to zawieź samochodem, zaplanuj jakąś rozrywkę żeby się nie nudziła, obiad to najlepiej w restauracji, a najlepiej znajdź jej serial na nf i zamów pizze.
#przegryw #tfwnogf #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #badoo #tinder
mati1990 - a mogło być tak pięknie. Zajebista pogoda, obudziłbym dzisiaj swoją różową...

źródło: comment_1589629318DBdQPorefXqo7cGICKCoI3.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PeterFile: no tak, ale różowe jeżdżące na ścieżkach zazwyczaj jeżdżą jakimiś damkami 15 km/h i to tak do kilkunastu kilometrów max, a op szuka sobie chyba takiej, co potrafi pomykać szosą lekko przez 100 km i to pewnie co najmniej 30 km/h ( ͡º ͜ʖ͡º). Znaleźć taką, co tak potrafi albo chociaż ma na to potencjał wśród "miastowych" rowerzystek to już nie lada wyzwanie. Trzeba
  • Odpowiedz
@tomek001: @mati1990: Generalnie problemów tutaj jest kilka:
1. Dystans -sama jechałam z niebieskim z Gdańska do Łeby ale dystans jaki byłam w stanie przejechać w ciągu dnia to 70 kilosów. Ciężko mi sobie wyobrazić laskę która robi 2x tyle
2. Takie laski są w większości zajęte i wolą jezdzić z facetem
3. Nawet jak laski są wolne to troche strach jechać samej z obcym facetem na rower gdzieś
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon:
1) jak wsiadałem na rower też za pierwszym razem nie zrobiłem 100km, trzeba dużo chęci i wytrwałości. Kondycja sama się nie zrobi.
2) ani razu nie przyjechała laska na wypad z lokalsami, a od kilku lat jeżdżę.
  • Odpowiedz
żeby księżniczka ruszyła łaskawie dupę z domu to zawieź samochodem, zaplanuj jakąś rozrywkę żeby się nie nudziła, obiad to najlepiej w restauracji, a najlepiej znajdź jej serial na nf i zamów pizze


@mati1990: wiesz to ze swojego bogatego doświadczenia z kobietami, czy z historii z wykopu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Domiman: życie... robie na uczelni. Mam serio duży kontakt z kobietami ale jak słucham o czym p------ą to uszy odpadają. Serio laski nie mają żadnych zainteresowań, a już nie mówię o ochocie do sportu. Tak wypytałem wszystkie, 2 mają crossy ale już zajęte reszta co najwyżej widziała rower za szybą decathlona.
  • Odpowiedz
@mati1990: Dzisiaj na spacerze z premedytacją rozglądałam się za rowerzystami i faktycznie większość panów albo pary. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Za to widziałam ze 2 samotne rowerzystki! Jakaś nadzieja jest, ale nie ma co ukrywać, że postawiłeś sobie trudniejsze do zrealizowania cele, bo jest to mniej sfeminizowana dziedzina (gdybyś był rolkarzem, byłoby ci łatwiej), szczególnie biorąc pod uwagę to, jakiego profesjonalizmu oczekujesz. No cóż, pozostaje życzyć
  • Odpowiedz