Wpis z mikrobloga

Box squats 300kg 8x3 + Ciągi z pauzą przez przypadek lol.

Postanowiłem sobie popróbować innej techniki w ciągu, to znaczy maksymalnego "wchodzenia" w pozycję, generowania jak największego napięcia, wyciągania całkowicie luzu ze sztangi. Wziąłem sobie ~65% 1RM, 210kg... i niestety to zdecydowanie za mało :p Bo tylko jak zaczynałem generować napięcie prostować plecy to nie ważyło nic, i odklejało się od ziemi na 5cm+. Więc wyszły mi ciągi z pauzą :P
Ciągle dłubię przy technice, bo czuję że to jeszcze nie to, że właśnie przez brak odpowiedniej techniki tracę wiele kilogramów, po prostu czuję że mogę w ten sposób znacząco poprawić wyniki. No kwestia czasu :) Prób i błędów :)

Cały trening
Box squats 8x3 (185kg bar weight + 115kg bands)
Deadlift 12x1 210kg
GM 3x15
Reverse hypers 4x10
AB band 2x20

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - Box squats 300kg 8x3 + Ciągi z pauzą przez przypadek lol. 

Postanowi...
  • 17
  • Odpowiedz
Widzisz zapomniałeś napisać w poście, że wszystko NATURALNIE i od razu się pojawiły podejrzenia o doping.


@crespo: No za każdym razem tak jest jak o tym nie wspomnę... a jak wspomnę to każdy piszę że to już nudne... JAK ŻYĆ!?
  • Odpowiedz
Ile burgerbolonu walisz w żyłki co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ragnar-lodbrok-1992: Ostatnio rzeczywiście puchnę :) Szczególnie łapska, barki. Właściwie pompa nie schodzi :P Wszystko bo wprowadziłem trzeci trening upper body, i w końcu mam możliwości konkretniej dowalić łapy i barki :)
  • Odpowiedz