Wpis z mikrobloga

Z punktu widzenia gospodarki hitler był jak najbardziej socjalistą


@gaceksteam: Z punku widzenia gospodarki Hitler miał w dupie gospodarkę, bo liczył się efekt, a nie sposób w jaki został osiągnięty, stąd prywatne przedsiębiorstwa, etatyzm i niewolnictwo w III Rzeszy.

czy komunistą nie powiedziałem ani tak ani nie tego nie wiadomo jego plany się w pełni nie spełniły


Nie wiem czy Hitler był socjalistą czy komunistą (XD) ale wiem za to że
Pobierz Kozajsza - > Z punktu widzenia gospodarki hitler był jak najbardziej socjalistą

@g...
źródło: comment_1589464112ou0ajUrj76Rqqi8G9JdqIL.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niochland: z tego co czytam to prawie każdy ma prawicowo gospodarczo i lewicowo społecznie. Tylko, że to są wolnościowcy i nikt z tej naszej większości nie chce się brudzić polityką i rządzi nami mniejszość (cyników rzadziej idiotów)

Przykre to, że brakuje liderów libertariańskich.
chciałbym żeby każdy miał takie zdrowe podejście, ale dla niektórych bycie gejem to już atak na jego osobę, jakby ta osoba chciała go co najmniej zgwałcić, nie wiem dlaczego


@niochland: mam znajomego geja, które takie żarciki "no jak się napijemy to mnie nie ten tego" kwituje zawsze tym, że ma resztki godności i takiego męskiego pasztetu by nawet kijem po litrze nie trącił XD
Widze, ze to jakis prawilny klub szalonych dziewic. Tylko po co protestowac? Powinni sie cieszyc, mniejsza konkurencja. Z takimi ryjami i tak maja juz niewielkie szanse na wyrwanie dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)