Wpis z mikrobloga

@gaceksteam: Gratulacje, jesteś myślącym człowiekiem

Sam mam prawicowe poglądy gospodarcze i lewicowe społecznie i mam gdzieś to co kto robi sobie w sypialni. Denerwuje mnie wpieprzanie się komuś do tej sypialni

Jeśli nikt mnie nie zmusza do homoseksualnego, albo i heteroseksualnego seksu to co mi do tego czy ktoś jest homo, bi, hetero, czy może aseksualny

chciałbym żeby każdy miał takie zdrowe podejście, ale dla niektórych bycie gejem to już atak
@Kozajsza: No właśnie porobił przedsiębiorców ministrami by mieli jakiekolwiek pojęcie o tworzeniu gospodarki sterowanej przez jego rząd a więc socjalizm a nawet komunizm. Widzisz w polsce zatrudnia się osoby na ministrów poprzez papierek że ukończył studia. Te same działanie tyle że nasi ministrowie g*wno wiedzą o biznesie więc chcąc nie chcąc socjalizm wąsacza utrzymałby się dłużej
No właśnie porobił przedsiębiorców ministrami by mieli jakiekolwiek pojęcie o tworzeniu gospodarki sterowanej przez jego rząd a więc socjalizm a nawet komunizm.


@gaceksteam: co

Gospodarka sterowana w jakimś stopniu przez państwo = komunizm?

Jezu Chryste Przenajświętszy skąd wy wyciągacie takie mądrości? XD

To już nawet nie jest fikołek, to jest pięć salt i breakdance na lodzie.

Nazywanie Hitlera socjalistą to już naciąganie (choć to po części prawda, ale socjalistą w tej