Wpis z mikrobloga

@shaddyV: Akurat jeśli chodzi o konfederacje to sam Bosak ma mocno socjalne zapędy - nie uważam by to było coś nie tak - ale z ust kogoś kto na ustach ma też hasła o wolnym rynku to żart.

Był też ostatnio taki sondaż na temat 500plus w czasach epidemii i Konfederacja w nim miała bardziej socjalistyczne podejście od Razem (akurat to na minus ale w sumie oni trochę inaczej do tego
@JAI2L9LAD ja tam jestem agnostykiem i w sumie byle nikt nie narzucał swoich poglądów, państwo ma być świeckie i elo. Akurat w gospodarce też nie ma dla mnie partii bo uwazam że wolny rynek ale niektóre sektory(głównie publiczne, transport miejski, budownictwo miejskie) muszą mieć regulację by działać.
A w światopoglądzie chce aby wszyscy dali mi święty spokój. Lewica mnie #!$%@? swoim programem dajmy wincyj + ich wyborcy to są buce co można
@JAI2L9LAD: temu świrowi z Razem również wierzysz? Od dawien dawna NIKOMU się nie wierzy ze sceny politycznej. Dostałam nauczkę, jak szybko wszedł Petru do polityki to tak szybko od niej odszedł...
@JAI2L9LAD: albo to albo socjalizm. Wole byc dobrze zarabiajacym, nie #!$%@? pod wzgledem finansowym na kazdym kroku czlowiekiem (nawet w katolibanie) niz teczowcem ktoremu zabieraja 50% tego co zarobil. Zalezy co dla kogo sie liczy. Bez wolnosci finansowej nie ma zadnej innej. Co z tego ze mozesz wziac slub z innym kolesiem jak nie mozesz godnie zyc bo ci wiekszoc #!$%@? panstwo i musisz oplacac nierobom zasiłki.