Wpis z mikrobloga

#gry #pcmasterrace #ghostrecon #breakpoint #ubisoft #torrent

Wersja TL;DR:
1.Są darmowe weekendy z Ghost Recon Breakpoint?
2.Czy mocno poprawili RDR2 na PC? jak wygląda na chwilę obecna stabilność/wydajność na zestawie typu AMD Ryzen 5 2600X/1060 6gb/ 16GB 3200, wiadomo SSD, płyta przeważnie nie ma znaczenia, ale przy tym co się naczytałem w reckach na Steamie, to wolę dopisać MSI X470

Hej, czy mi się wydaje, czy Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint nie ma na torrentach? Grało mi się OK w poprzednią wersję #wildlands , ale spóźniłem się na darmowy weekend, który był ?kilka miesięcy? temu(zaraz przed premierą? Już nie pamiętam), zdążyłem ściągnąć pod koniec i pograć dosłownie godzinkę-dwie, coś mi nie pasowało, teraz już nawet nie pamiętam co, w Wildlands grałem nie po bożemu, bo sam(nie miałem z kim), ale fajnie się brońki modyfikowało, wiadomo, trochę wkurzało Ubi klonowanie gameplay'u, ale uszło,jak to maz w zwyczaju: pograłem w pirata, gra się spodobała, więc kupiłem oryginał, teraz nie wiem czy są na Ubi darmowe weekendy z nowszym Breakpoint(jak z Raindbow Six Siege)? Chyba gra nie podbiła rynku, albo przynajmniej ja nic nie słyszałem, by się wybiła.. na bank nie jak Rainbow Six Siege. Co oni tam naodstawiali? Nie che mi się ogladać tych Youtubowych speców, którzy czasem najeżdżają na franczyzy tylko by mieć wyświetlenia, wole sprawdzić sam.
Obczaił bym sobie, ale albo coś źle wpisuje na torrentach, albo nie ma, to samo z #reddeadredemption2, dobrze zabezpieczona, to trzeba przyznać, chyba do dziś nie złamali, juz widzę jak 11letni gangsterzy bedą prosili starych by kupili im GTA 6(tatełe, te pegi to tylko sugestia, tam nie ma przemocy, pliiiis), bo niema na piratach:).
Już miałem kupioną #rdr2 na Steamie, ściągała się, przez ten czas poczytałem o tym jak się sypie na mniej wydajnych PeCetach niemal identycznych jak mój, że 2 godziny(kiedy można zrobić zwrot), to lekko spędzę w ustawieniach próbując ustabilizować grę, to odpuściłem i zrobiłem refund bez odpalenia nawet raz, niech wypuszczają skończone/dobrze portowane gry:(, szkoda, bo z tego co widzę na YT i jak miałem kiedyś konsolę i grałem w jedynkę, to musi być super gra.
RabarbarDwurolexowy - #gry #pcmasterrace #ghostrecon #breakpoint #ubisoft #torrent 
...
  • 4
  • Odpowiedz
@RabarbarDwurolexowy: rdr2 już dawno spatchowany. Na premierze były problemy, na premierze na steam już działał. Fakt że lekki to on nie jest i trzeba go dobrze ustawić żeby było te 60-70 fps (9900k, 1080ti@1440p here). Sprawdź na youtube jak sprawdza się twój sprzęt i decyduj.
  • Odpowiedz