Wpis z mikrobloga

@ewaaaxxx: Ulga podatkowa jest nie dlatego że mogą mieć dzieci ale dlatego że wspólnie mogą łożyć pieniądze na ich wychowanie które jest kosztowne. Para jednopłciowa jak najbardziej też może dziecko wychowywać, czy z adopcji czy z innego związku czy jeszcze tam skądś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jakiekolwiek inne konfiguracje to wyraz społecznej dekadencji. A społeczeństwa dekadenckie są kolonizowane i asymilowane przez silniejsze kultury. Badum tsss.

Cieszę się że mogłem pomóc, miłego dnia.


@malleonamalo: bardzo pięknie, tyko jeszcze by pasowało wykazać, że małżeństwa homoseksualne są wyrazem społecznej dekadencji

a swoją drogą czy współczesny katolicyzm, z jego wolnością religijną i ekumenizmem, nie jest może wyrazem dekadencji? xd
  • Odpowiedz
@malleonamalo wyrazem społecznej dekadencji jest interesowanie się jak mają żyć inni, a nie wprowadzanie sztywnych definicji co do tego jak ma wyglądać instytucja małżeństwa. Jak niby inna konfiguracja, pomijając poligamie, miałaby wpłynąć negatywnie na jakość życia w społeczeństwie?
  • Odpowiedz
Tu nie chodzi o przyzwolenie czy tolerancje, nie jestem wierzącą osoba i nie wierze tez w małżeństwo, ale z tego co wiem, jest to instytucja między kobietą a mężczyzna. Po #!$%@? osobom LGBT małżeństwo?
  • Odpowiedz
@TastyMelon: A no tak, mityczna normalność. W 20 wieku też krzyczeli że "wolność dla czarnuchów? To nie normalne" albo "kobiety nie powinny głosować, w normalnych czasach biłeś w mordę i się słuchała"
  • Odpowiedz
@L3gion: Moim zdaniem kobiety bez wyższego wykształcenia (magisterskie lub równorzędne) nie powinny mieć prawa do głosowania.
Karcenie żony za nieposłuszeństwo? Hmm, do przemyślenia ( ͡° ͜ʖ ͡°).
A czarni mężczyźni są równi jak wszyscy inni mężczyźni niezależnie od koloru skóry czy rasy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Kubens95: A po #!$%@? kobiecie u mężczyźnie małżeństwo? No, mają z tego jakieś profity prawne, których nie może dostać kochająca się para homoseksualna. I o to chodzi w całej tej walce o małżeństwa homoseksualne.
  • Odpowiedz
@tak_ze_ten: @malleonamalo: aa, dobrze mi się skojarzyło, że my się już zetknęliśmy xd pan Wszystko Już Było, szkoda, że nie raczyłeś mi wtedy na tę wątpliwość odpowiedzieć:

Odnoszę wrażenie, iż argument, że wszystko już było, to jest dowód anegdotyczny, którego można sobie używać, kiedy się komu podoba. A już zwłaszcza, gdy się uważa, że przemawia się w imieniu porządku, który jest niezmienny i niezaprzeczalnie dobry, bo opiera się
  • Odpowiedz
@Kubens95: bo daje dużo ułatwień prawnych. Oprócz tych co pewnie słyszałeś, jak dziedziczenie i stan zdrowia (bardzo ważne) jest szereg innych: odmowa zeznań w sądzie, decyzję w razie niemocy drugiej osoby, kredyty, prawo do pochówku itd
  • Odpowiedz