Aktywne Wpisy

obszarnik +944
A pomyśleć że gdyby dziś rządził PiS to odrzucenie programu SAFE nie byłoby zadziwiające i za 2 dni już nikt by o takiej aferze nie mówił, bo zapowiedzieliby nową daninę, za kolejne 2 dni zapowiedzieliby płatne drogi ekspresowe, za kolejne 2 dni afera o to że benzyna po 8 zł a Obajtek zatrudnił sprzątaczkę z Urzędu Gminy do rady nadzorczej Orlenu, za kolejne 2 dni kolejna afera z coraz to większymi wałami

Nacho_Libre +13
#sluchamzlastfm #sluchamzlastfm2 #muzyka #spotify #lastfm
Dzień dobry,
W ten niedzielny poranek zapraszam do cotygodniowego Waszego zestawienia najczęściej słuchanych albumów w serwisie last.fm w kończącym się tygodniu.
Słucham
Dzień dobry,
W ten niedzielny poranek zapraszam do cotygodniowego Waszego zestawienia najczęściej słuchanych albumów w serwisie last.fm w kończącym się tygodniu.
Słucham





źródło: comment_1589345291T7PDSFw5aVa7amrTT0OoGV.jpg
PobierzPrzynajmniej szczerze mówią że są na minusie
Komentarz usunięty przez autora
@Hereticsheresy: niby skad taka inflcja mialaby byc? Odczyty pokazuja co innego, do tego nadchodzi pokryzysowa deflacja
@RicoElectrico: Coś byś z nich polecił? Bo te polskie co przeglądałem to często wychodzą jak trzymanie kasy w banku nawet nie na lokacie tylko tak po prostu. Mniej więcej podobnie się traci xD Tak jakby oni nawet nie próbowali zarabiać, tylko zebrać hajs nakupić jakiegoś gówna w ciemno i wypłacać sobie pensje. A czy to rośnie czy spada to w------e, na pensje starczy.
Oczywiste jest że w krótkim okresie mogą być spadki i możesz mieć wrażenie że to przepalanie kasy ale jest wiele wiele funduszy które na przestrzeni 10-15 wzrosły o 100-150%
@chamik: Świat należy do tych, którzy namówili tych odważnych na takie fundusze.