Wpis z mikrobloga

Serio taki komentarz dostał tyle plusów?
( ͡° ʖ̯ ͡°)

#!$%@?ąc od okrutnego oceniania wartości kobiet, to jak można nie brać pod uwagę takich czynników jak więź emocjonalna, chemia wykraczającą poza fizyczną sferę, porozumienie dusz czy synergia w osiąganiu wspólnych celów. Budowanie rodziny czy tam zwiedzenie świata z osoba, która zawsze stara się być oparciem i atrakcyjnym towarzyszem życia.

Czemu niektórym zdarza się tak płytko myśleć i krytycznie oceniać kobiety. Wręcz odczłowieczać je i sprowadzać do roli seks maszynek.

Przykro mi, że mizoginistyczny content spotyka się z dużą aprobatą na wykopie.
Pobierz Moseva - Serio taki komentarz dostał tyle plusów? 
( ͡° ʖ̯ ͡°)

#!$%@?ąc od okrutn...
źródło: comment_1589332311btWamh9RWotLWtbiQey9BP.jpg
  • 194
  • 102
@Moseva o #!$%@?. Gdzie taki wysryw znalazłaś?

#!$%@? mnie fakt, że ludzie wierzą w "lepsze" czasy w których ich konserwatywne fantazje byly rzeczywistością. Tylko ze nie było takich czasów. Nigdy, nigdzie. Seks jest przyjemny i ludzie zawsze będą do niego dążyli, bo to jest dość naturalne. Ludzie się #!$%@?ą, pożądają, a czasem po prostu chcą zabić nudę. Czy w średniowieczu czy w starożytności, czy w oswieceniu ludzie uprawiali seks przed, poza, a
@Moseva: Albo nie wie o czym mówi albo trafił na takie, że go skrzywiły do tego stopnia. Ja różnie trafiałem, jednak nadal uważam, że trzeba walczyć żeby właśnie nie stać się całkiem zgorzkniałym typem.
@Moseva: Bardzo mnie interesuje temat seryjnych morderstw. Przeczytałem dużo książek czy obejrzałem mnóstwo dokumentów na ten temat. Najgorsze jest, że wielu seryjnych morderców mówiło podobne zdania... ci wychowani przez despotyczną matkę traktowali kobiety jako gorszy sort i nimi gardzili. Często właśnie wyżywali się na niej poprzez te biedne kobiety.
Ten tekst jeszcze jest delikatny, w porównaniu do innych, które kiedyś tu widziałem. Patrząc co często wypisują na wykopie to boje się,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@Moseva: można takim osobom tylko współczuć. Robią to, bo napisanie posta to jedyna osiągalna rzecz która pozwala im się chwilowo czuć lepiej. Nie wiem tylko czy zdają sobie sprawę, że ich komentarze kopią na nich samych grób. Ja odkąd jestem na wykopie postrzegam mężczyzn inaczej, niestety gorzej niż wcześniej. Nie mogę uogólniać ale jestem pewna że wiele osób nie miało w ogóle pojęcia o skali nienawiści do kobiet.
@Moseva: meh. to internet. malo osob powie to samo na glos w rzeczywistosci, a zrobi jeszcze inaczej niz mysli. fakt ze dla wycofanego i srednio atrakcyjnego faceta w xxi zycie seksualne jest ciezkie, ale mozna uciec w uzywki, gry czy gloszenie swoich prawd innym trollom ¯\(ツ)_/¯

@Moseva: meh. to internet. malo osob powie to samo na glos w rzeczywistosci, a zrobi jeszcze inaczej niz mysli. fakt ze dla wycofanego
@PurpleHaze Takie rzeczy jak jakas więź emocjonalna to jest stosunkowo nowy koncept. Przez wieki ludzie wchodzili w małżeństwa nie do końca z własnej woli, czy też nie do końca mieli taka swobodę wybory partnera - z różnych powodów . Swoboda wyboru partnera to stosunkowo nowa rzecz. Więc nic dziwnego, że wielu ludzi jeszcze nie do końca się w tym odnajduje w tej sferze emocjonalnej.

Inna sprawa, że teraz w zasadzie wchodzić się
  • 16
@Moseva Dla mnie ten komentarz też jest nieco przesadzony, bo brakuje mu równowagi, jednak rozumiem to co chciał przekazać autor. Pozwolę sobie stanąć w obronie jego sensu.

Ogromna część Kobiet sama sprowadza się do takiej roli, inwestując i czerpiąc nadmierne korzyści z własnej seksualności, zapominając przy tym o rozwoju w innych dziedzinach - wiadomo jest to nierozerwalnie połączone z tym, że jest to często najbardziej pożądana cecha przez mezczyzn, ale inwestowanie wszystkiego
@Moseva a ja się zastanawiam skąd to się wszystko bierze. Bo zawsze myślałam, że kobiety które lecą tylko na kasę i się puszczają jak popadnie i mężczyźni, którym zależy tylko na seksie i traktowaniu kobiet jak seks zabawki to jest patologiczna skrajność. W jakim świecie te osoby żyją? Dla mnie to czysta fantazja, na pewno nie spotkałam się z czymś takim w prawdziwym życiu. Wykopki się chyba chowają w jakiejś alternatywnej rzeczywistości
@Moseva: Co za belkot pseudointelektualny.
"chemia wykraczającą poza fizyczną sferę, porozumienie dusz" `Chemia nie może wykraczać po za strefę fizyczną, poniewaz chemia z założenia jest fizyczna. Nie istnieją żadne dusze, a tym bardziej ich porozumienie, jeśli Ci się tak wydaje to jest to właśnie chemia, zwiększone stężenie fenyloetyloaminy, dopaminy czy noradrenaliny w twoim mózgu. Już pomijam fakt, że człowiek jest maszyną ukształtowaną przez miliony lat ewolucji tylko po to aby znaleźć