Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drogie przegrywy, jeśli chcecie znaleźć kobietę i odmienić swoje życie to nie jest drogą płacz, narzekanie, szukanie winnych. Nie jest drogą zazdrość, zawiść i próżne oczekiwania o idealnej szarej myszce. Drogą za to jest zaakceptowanie siebie, doskonalenie prawdziwego siebie. Jesli chcecie zyć tak jak ktoś i marzycie o tym, aby posiąść czyjeś życie, to wasz żywot jest marny właśnie przez to. Nie bądźcie Januszami których życiową ambicją jest to, żeby somsiad miał mniej i żeby wygrac na loterii pierdząc w fotelu.

Mam 26 lat. Tak, jestem niższy od swojej kobiety o 1 cm, mam 176 cm. Tak, miałem wcześniej trzy dziewczyny. Jestem z aktualną kobietą od ponad 3 lat. Tak, poznaliśmy się na Badoo. Tak, mam #!$%@?ą linię szczęki i lekko cofniętą. Tak, mam zakola które zakrywam fryzurą. Tak, dokuczano mi w szkole z uwagi na moją posturę (jestem drobny i mały, nosiłem aparacik i miałem ksywę 'koza'). Tak, jestem nieśmiały, jestem totalnym introwertykiem. Tak, miałem depresję. Nie, nie pochodzę z bogatej rodziny. Nie, nie mam super płatnej pracy (gastronomia here). Nie, nie mam własnego mieszkania, ani majątku.

Wiele lat temu postanowiłem sobie, że nie będę udawał kogoś kim nie jestem i będę szlifował własną osobowość oraz samoocenę i to mi pomogło. Po prostu doceniłem własną indywidualność i stałem się nieco bardziej pewny siebie choć niesmiałości nigdy nie udało mi się przeskoczyć. Ale jestem jaki jestem i nie lubię się nad sobą użalać co i wam polecam.

Jest piękna pogoda, więc trzeba wpuścić trochę słonca do życia. Póki sami nie będziecie szczesliwi, to nie znajdziecie szczęsliwej miłości

Pozdrawiam

#przegryw #chwalesie #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eb9287f46fe92d49c8d05ae
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
źródło: comment_1589195467SDgseFgWLkjvdoGwhPaO8c.jpg
  • 32
AzjatyckiPstrong: @Reaamu: bo dla was znaleźć faceta to jak pstryknąć palcem, wybierasz tylko z morza chętnych. Dla faceta tak łatwo już nie jest i posiadanie kobiety jest odbiciem wartości faceta w społeczeństwie, tę wartość facet musi sam zbudować. Czy to praca nad wygladem czy to praca nad osobowościa czy pracą zarobkową, a w praktyce to miksem wszystkich z nich.

Do OPa gratulacje, ale smutne jest też to, że obecnie sukcesem
Euzebiusz: Wątek oczywiście zarzutkowy z losowym zdjęciem z neta, ale wpisy kobiet pod zdjęciem nie pozostawiają wątpliwości.

@StrangeTrails:

Autor postu, przecież widać, że on 2/10, a ona 4/10.


No i wyłazi szydło z wora, czyli hipergamia, odrealnione oceny i oczekiwania kobiet co do wyglądu mężczyzn oraz ocenianie większości z nich jako poniżej przeciętnej.

Takich facetów jak typ ze zdjęcia chodzą setki po polskich ulicach. W swojej grupie wiekowej jest nieco