Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 522
Samochodziarze to #!$%@? najgorsza grupa społeczna jaka istnieje. Na większych zlotach najwiekszą atrakcją są dwie dupy myjące auto z cyckami na wierzchu, naprawdę tyle wystarczy żeby przyciągnąć chmarę stulejarzy którzy wieczorem będą walić z pamięci do nich. Ludzie z którymi nie można normalnie porozmawiać o normalnych tematach, bo jedyna ich wiedza o motoryzacji to nowy filmik kickstera i to ile samochód jedzie bez oleju bo łysy z 4 kółek testował. Na swoich samochodach #!$%@? naklejek GAS GRASS OR ASS NOBODY RIDES FOR FREE, a gość wygląda jakby matka go od garnka obcięła i stary łopatą #!$%@?ł

Najlepsze jak kłóci się właściciel m50b20 z 1.8T 150km który ma lepsze auto, obydwoje oczywiście w starych #!$%@? E36 i wypierdzianej a3, obydwoje wyżej srają niż dupy mają bo niemiecka powtarzam NIEMIECKA JAKOŚĆ a nie hehe byle auto. Ludzie tak tępi że będą się spuszczać nad plakiem za 50zł i olejem 2137zł za litr bo ja hehe nie leje byle czego do swojego 1.9 tdi, ale chmura przy ruszaniu to tak ma być, bo diesel musi dymić.

Nie wspomnę o właścicielach projektów, stuningowanych golfach 4 i a3, którym osoby wyżej liżą dupę za samą możliwość zobaczenia jak ktoś #!$%@?ł 15000zł w auto kupione za 5000zł które jest teraz warte 7000zł

Change my mind ##!$%@? #samochody #motoryzacja #boldupy
Pobierz NewEpisode - Samochodziarze to #!$%@? najgorsza grupa społeczna jaka istnieje. Na wię...
źródło: comment_1589122160UgehDEeNaeSEZJYanzFzYh.jpg
  • 97
@panicze: no a zobacz spuszczam się że tu super samochód i nic lepszego nie mogłem kupić? no nie, sam widzisz że pytam jak coś naprawić zamiast wychwalać, z tego co pamiętam to op strasznie wychwalał zakup mimo że podobne sejko chodziło za jakieś grosze i próbował usprawiedliwić chorą cenę jego młodym wiekiem
Raz byłem na Vag- Nysa, oprócz kilku fajnych projektów to tylko głośne wydechy i ujowe felgi... o nachlanych typach i karynach nie wspomnę.


@szymin89: Polecam zloty Renault, z wiadomych przyczyn 80% posiadaczy samochodów tej marki są mechanikami z zamiłowania xD
jeżdżę już drugim Renault i leje paliwo i zmieniam olej a jak jeździłem vag to ciagle coś się psuło. Także pudło kolego.


@szymin89: Nie pudło, bo sam miałem clio i jeździłem na zloty, jest wiele pasjonatów, którzy mają stare, bardzo stare samochody renault i one nie są bezawaryjne, jeśli chodzi o wiedzę mechaniczną to naprawdę wielu zna się na rzeczy, mój komentarz w pewnym sensie był humorystyczny, ale z drugiej prawdziwy.
@NewEpisode: Nie wiem na prawdę na jakie Ty ekipy trafiałeś, ale żaden spot na którym byłem nie miał takich rzeczy, a regularnie bywam na zlotach MX-5, czasem wpadnę na jakiś spot innych japońskich marek/ogólnojapońskie zloty, a jakieś spoty z klasycznymi samochodami to już w ogóle świetne miejsce jeżeli chcesz zaczerpnąć wiedzy i pogadać z fajnymi ludźmi, których te rzeczy na prawdę pasjonują.
Po prostu przestań jeździć na zloty forum Gulfa 3/4
@TomdeX: ciężko nie przyznać racji. Na grupie laguna fani non stop pytania o to o tym razem moglo sie spie*$&÷^c w mojej L2PH1 lub L2PH2 ,ale to najlepsze auta jakie są bo l1 juz stara ,a l3 to juz nie jest prafdzifa laguna. Swoja droga posiadacze l1 i l3 tylko pytaja i jakies dodatki do swoich samochodow ,a tym sie ciagle cos pier&$£i. Sam mam l3 i tylko smiac mi się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szejker-Szejker: i ja się z tym zgadzam. Polska scena w pigułce dlatego się od niej odcinamy ¯_(ツ)_/¯ kolega tu idealnie opisał festyny jak japfest gdzie selekcja to jest tylko z nazwy
@NewEpisode: Osobiście nie utożsamiam się z szablonowymi samochodziarzami, wolę same autka bez żadnych gołych bab. Żadne kółka adoracji, samo podziwianie piękna aut, dobrych projektów i fajnej mocy bez wieśniackiego palenia laka czy kręcenia bączków.

jak ktoś #!$%@?ł 15000zł w auto kupione za 5000zł które jest teraz warte 7000zł

No ale na tym też polega pasja, spytaj się offroadziarzy czemu pakują pieniądze w błoto, robią lifty, wsadzają lepsze silniki, itd. Po prostu