Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 522
Samochodziarze to #!$%@? najgorsza grupa społeczna jaka istnieje. Na większych zlotach najwiekszą atrakcją są dwie dupy myjące auto z cyckami na wierzchu, naprawdę tyle wystarczy żeby przyciągnąć chmarę stulejarzy którzy wieczorem będą walić z pamięci do nich. Ludzie z którymi nie można normalnie porozmawiać o normalnych tematach, bo jedyna ich wiedza o motoryzacji to nowy filmik kickstera i to ile samochód jedzie bez oleju bo łysy z 4 kółek testował. Na swoich samochodach #!$%@? naklejek GAS GRASS OR ASS NOBODY RIDES FOR FREE, a gość wygląda jakby matka go od garnka obcięła i stary łopatą #!$%@?ł

Najlepsze jak kłóci się właściciel m50b20 z 1.8T 150km który ma lepsze auto, obydwoje oczywiście w starych #!$%@? E36 i wypierdzianej a3, obydwoje wyżej srają niż dupy mają bo niemiecka powtarzam NIEMIECKA JAKOŚĆ a nie hehe byle auto. Ludzie tak tępi że będą się spuszczać nad plakiem za 50zł i olejem 2137zł za litr bo ja hehe nie leje byle czego do swojego 1.9 tdi, ale chmura przy ruszaniu to tak ma być, bo diesel musi dymić.

Nie wspomnę o właścicielach projektów, stuningowanych golfach 4 i a3, którym osoby wyżej liżą dupę za samą możliwość zobaczenia jak ktoś #!$%@?ł 15000zł w auto kupione za 5000zł które jest teraz warte 7000zł

Change my mind ##!$%@? #samochody #motoryzacja #boldupy
Pobierz NewEpisode - Samochodziarze to #!$%@? najgorsza grupa społeczna jaka istnieje. Na wię...
źródło: comment_1589122160UgehDEeNaeSEZJYanzFzYh.jpg
  • 97
@NewEpisode: Widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz, opisałeś ludzi, którzy coś tam próbują w świecie tuningowym, ale nie za bardzo mają za co + często nie mają mózgu, u nas scena jest zacofana, ale wystarczy pojechać na raceism i zobaczyć co i jak, porównać projekty z całej Europy.
Ogólnie żyjemy w Polsce, nie spodziewajmy sie tu cudów, każdy orze jak może wielu ludzi nie stać na dobre auto wiec większość ludzi zmuszona jest jeździć a3, e36, 46, a4, b5 itp. Wiec bezsensu jest płacz akurat o tanie auta, a to ze porównują swoje osiągi to normalne, w zależności czy to rywalizacja dla hobby czy typowe lizanie sie po jajach, ogólnie duzo skrajności w tym jest albo to ja mam normalne
@NewEpisode: ja bym dopisał, że na grupach Facebookowych danego modelu jest codziennie poruszany temat spalania. Odkąd mam Citroena, to na tych grupach wiecznie się jaraja jakie te silniki są ekonomiczne xD
"to teraz gleba, weź ja obniż bo tak to razi, wsadź większe fele na mniejszym kapciu, gleba koniecznie, ładuj minimum 18 cali, weź go obniż"


@tomislavski: Na forum gdzie jestem zarejestrowany raczej radzą:
"to teraz lift, podnieś śmiało, wsadź mniejsze felgi na większej oponie, koniecznie lift, ładuj 32 cale, podnoś"
:)