Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 522
Samochodziarze to #!$%@? najgorsza grupa społeczna jaka istnieje. Na większych zlotach najwiekszą atrakcją są dwie dupy myjące auto z cyckami na wierzchu, naprawdę tyle wystarczy żeby przyciągnąć chmarę stulejarzy którzy wieczorem będą walić z pamięci do nich. Ludzie z którymi nie można normalnie porozmawiać o normalnych tematach, bo jedyna ich wiedza o motoryzacji to nowy filmik kickstera i to ile samochód jedzie bez oleju bo łysy z 4 kółek testował. Na swoich samochodach #!$%@? naklejek GAS GRASS OR ASS NOBODY RIDES FOR FREE, a gość wygląda jakby matka go od garnka obcięła i stary łopatą #!$%@?ł

Najlepsze jak kłóci się właściciel m50b20 z 1.8T 150km który ma lepsze auto, obydwoje oczywiście w starych #!$%@? E36 i wypierdzianej a3, obydwoje wyżej srają niż dupy mają bo niemiecka powtarzam NIEMIECKA JAKOŚĆ a nie hehe byle auto. Ludzie tak tępi że będą się spuszczać nad plakiem za 50zł i olejem 2137zł za litr bo ja hehe nie leje byle czego do swojego 1.9 tdi, ale chmura przy ruszaniu to tak ma być, bo diesel musi dymić.

Nie wspomnę o właścicielach projektów, stuningowanych golfach 4 i a3, którym osoby wyżej liżą dupę za samą możliwość zobaczenia jak ktoś #!$%@?ł 15000zł w auto kupione za 5000zł które jest teraz warte 7000zł

Change my mind ##!$%@? #samochody #motoryzacja #boldupy
NewEpisode - Samochodziarze to #!$%@? najgorsza grupa społeczna jaka istnieje. Na wię...

źródło: comment_1589122160UgehDEeNaeSEZJYanzFzYh.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
@NewEpisode: fakt, raz pojechałem na zlot BMW bo myślałem że się czegoś dowiem od innych "miłośników", to ci ludzie totalnie niekontaktowe są. Kółka wzajemnej adoracji, a najbardziej katalog ich upalanie kapota i właśnie te baby myjące auto. Dramat, totalne #!$%@? umysłowe. Polskie złoty (bo byłem na różnych) to się umywają do tych które na YT widzę z zagranicy (aczkolwiek ludzi nie znam, ale poziom i aut i atrakcji wyższy)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kosti9191: dokładnie o tym wspominam, byłem na dziesiątkach Złotów ogólnomarkowych, poznałem może 2-3 osoby z 200 z którymi gadałem które okazały się normalne
  • Odpowiedz
@NewEpisode: Nie wszyscy są amebami jednak na zlotach to tragedia. Raz byłem na Vag- Nysa, oprócz kilku fajnych projektów to tylko głośne wydechy i ujowe felgi... o nachlanych typach i karynach nie wspomnę.
  • Odpowiedz
@NewEpisode: bywam w roznych tematycznych grupach ale w kazdej niemal znalezli sie samochodziarze, nikogo z 50 osob nie obchodzi co jakas trojka sadzi o swoich zlomach, a zasrali tym czat ze sie juz odechciewa tam siedziec
  • Odpowiedz
@kosti9191: Forum BMW Syndykat z naszego podwórka i samochody które są w tej grupie, to najwyższa jakość jeśli chodzi o scenę BMW w Europie a złoty w Chotowej, od kilku lat przyciągają sporą grupę obcokrajowców, zatem proszę nie generalizować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Horaccy: syndykat nie byłem, ale majówka w Toruniu i lokalne to taki zlep idiotów że czuje się jakbym w innym kraju był.
Auta albo nie zrobione, albo oblepione bodykitem a pod maską factory. Ani sleepery, ani projekty. Ot sobie przyjechali posiadacze i wielce pasjonaci i znawcy. Tylko kickster kickster i za wiele nie pogadasz. Normalnie podbijalem do ludzi popytać co tam mają, jak coś zrobili, czy cos doradza to się patrzyli
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Zapomniałem jeszcze wspomnieć o tych #!$%@? którzy obniżają auto tak że próg zwalniający a ci jadą 2km/h bo gleba musi być
  • Odpowiedz
@NewEpisode: To wychodzi na to, że ból dupisz o wszystko. Już lepiej jeździć na złoty i być jakimś psychofanem golfa 1.9tdi niż siedzieć na wykopkach i pluć takim jadem.
  • Odpowiedz
@NewEpisode: Uważam się za fana motoryzacji, ale nigdy w życiu nie byłem na żadnym zlocie i chyba raczej nie zamierzam - wystarczy mi, że widzę co wypisują bałwany na grupach danego auta na facebooku i wiem, że nie chcę mieć z tymi ludźmi nic wspólnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Forum BMW Syndykat z naszego podwórka i samochody które są w tej grupie, to najwyższa jakość jeśli chodzi o scenę BMW w Europie a złoty w Chotowej, od kilku lat przyciągają sporą grupę obcokrajowców, zatem proszę nie generalizować ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Horaccy: Syndykatowcy xD

Porównaj to do raceism albo japfest xDDD
  • Odpowiedz