Wpis z mikrobloga

Ojejku, jakie piękne dziewczynki. Jak ładnie pomalowane, włoski ułożone, poza przybrana, dupka wygięta, cyc na miejscu i usta w grymasie i outfit na czasie. Jakie wy atencyjne szmule jesteście #rozowepaski na #tinder i na #badoo i na innych dziadostwach. I tylko "napisz do mnie", "zaskocz mnie". Żenada człowieczeństwa, żenada kobiecości. Jesteście zwykłymi dziwkami i to za darmo. Mnoży się tego wypaczenia na tych aplikacjach randkowych w cholerę. Tylko wam się chce seksić, ladacznice. Wy nawet nie wiecie co to jest kobiecość. Po co chodzicie na te randki, po co się tak sztafirujecie? Żeby się frajerzy za wami oglądali, bo macie z tego satysfakcję. O to chodzi, żeby frajer dał kasę, żeby podwiózł do domu za friko, żeby was w dupę wyruchał, bo was swędzi. Dla was się nie liczy miłość. Jesteście przeorane od góry w dół. Która normalna kobieta przed ukończeniem 25 roku życia miała na koncie 10 związków i 20 bolców? No obrzydliwe. Ciągacie tych biednych #niebieskiepaski które nie mogą opanować popędu, za nos i wykorzystujecie. A frajer musi się ze wszystkim starać. Jesteście uzależnione od seksu gorzej niż niejeden facet. Tępe z was cipy, bo kobietami was nazwać nie można. Macie chociaż czasem wyrzuty sumienia przez to co robicie? Jak chłopak za biedny, za szczery za bardzo kochający to trzeba szukać nowego, prawda? I znowu wchodzicie na stronki i się wypinacie i tylko czekacie na tą falę, która nadejdzie, bo zawsze nadchodzi. Nie szanujecie się. I mówię to jako #rozowypasek Kobieta jest skromna, uczuciowa, współczująca, empatyczna. Nie alkoholizuje się na imprezach i nie daje po kiblach. Nie jesteście materiałem na partnerkę, żonę o matce nie wspominając. Najgorsze jest to, że i tak nimi będziecie, bo prędzej czy później beciak przyjdzie może zapłodni i będzie wychowywał swoje bądź cudze, zależy jaki rozmach macie. Oczywiście muszę nadmienić, nie wszystkie kobiety takie są, ale ta zaraza się mnoży, bo ludzie nie chcą myśleć samodzielnie tylko patrzą jeden na drugiego i głupio powtarzają. A wy #niebieskiepaski dalej karmcie grube feministki i dawajcie im pieniążki. Szkoda słów na to wszystko.

#przegryw #zwiazki #p0lka
dupa_karuzela - Ojejku, jakie piękne dziewczynki. Jak ładnie pomalowane, włoski ułożo...

źródło: comment_1589050318BSpswfXMTY5IYcyBPudah7.jpg

Pobierz
  • 30