Wpis z mikrobloga

Witam Mirasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Minęły 2 lata od mojego ostatniego wpisu odnośnie mojej kariery w IT.
Ostatnio minęło 5 lat od kiedy zacząłem się uczyć programowania, aktualnie mam 4 lata doświadczenia w branży, głównie w technologiach mobilnych, ale też przewinęło się w międzyczasie trochę webówki, backendu oraz IoT.

Od tygodnia pracuję w nowej (już czwartej firmie) jako Flutter developer. Zaproponowano mi 90zł/h na B2B, nie jest to może jakiś kosmos jak na 4 lata w branży, ale cieszy mnie patrząc na to, że zanim zacząłem się uczyć programowania pracowałem w fabryce pizzy za 8zł/h ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W ramach nauki nowej technologii napisałem sobie aplikację, prosty notatniczek po którym można rysować.
Była to moja pierwsza styczność z Flutterem, więc na pewno jest dużo niedociągnięć, ale głównie chodziło mi o to, żeby się trochę ubrudzić w tej technologii przed rozpoczęciem prac nad komercyjnym projektem.

Zobaczymy co przyniesie przyszłość :)
Standardowo: Jeśli zastanawiasz się nad nauką programowania - JUST DO IT, kiedyś myślałem, że to rocket science zarezerwowany tylko dla ludzi po cudownych szkołach.

#it #programowanie #programista15k #flutter #androiddev #pijciezemnokompot
  • 11
Myślę, że też znaczenie ma to, że wzięli mnie na stanowisko Flutterowca, gdzie przy podpisywaniu umowy nie miałem kompletnie żadnego doświadczenia w tej technologii. Myślę, że to daje duże pole do manewru przy przyszłych podwyżkach, bo póki co jakby nie patrzeć - jestem juniorem w tej technologii.