Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przegrywy i incele, ludzie z blackpillow. Wszyscy jesteście w błędzie. Ja człowiek z twarzy punkt niżej od Przemcela. Do tego teraz jeszcze ulany.

Wy wszyscy jesteście przegrywami tylko i wyłącznie w waszych głowach. A to co się dzieje tam staje się rzeczywistością.
Będąc bardzo brzydki jednocześnie jestem bardzo inteligentny, i szybko zdałem sobie sprawę że kobiety patrzą często o wiele bardzie na charakter. Przez 2 lata wypracowywałem sobie pewne cechy, głównie pewność siebie. I wiecie co? Wystarczyło. Miałem już kilka dziewczyn, z większością sam zerwałem. Wszystkie wykształcone, inteligentne i ładne. Dwie ostatnie to 9/10. Nie raz widziałem te zawistne spojrzenia normików i przegrywów i wtf na twarzy co ona we mnie widzi. Wy nigdy nie będziecie mieli fajnych dziewczyn bo Wasz charakter jest #!$%@?. Dodam tego że nie byłem kasiasty jak je zdobywałem, moją ex ogarnąłem będąc bezrobotnym gołodupcem po gównostudiach. Byłem szefem kół naukowych i organizacji studenckich, bez problemu przemawiam publicznie. Wystarczyło mieć #!$%@? i wyrobić w sobie pewność siebie. Wy przegrywy będziecie ciągle obwiniać wszystkich w okół. I żal mi Was, bo wiem jak ciężko zacząć się ogarniać, i wiem jednocześnie teraz jakie to proste. Mam mnóstwo znajomych i przyjaciół, każdy z moich ziomków jest 2 lvle wyżej co najmniej, jeśli chodzi o wygląd. Ale często ja wygrywam pojedynki i mierze się z tzw. Chadem. On zgarnia każdą na starcie, ale gdy dochodzimy do starcia słownego gdy mam chwilę by z dziewczyną porozmawiać, zatańczyć, to wygrywam. Nie ma rzeczy niemożłiwych, musicie po prostu wziąć się w garść i przestać słuchać przegrywów karmiących się waszymi żalami.

Pozdro.

#przegryw #przemcel #blackpillow #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eb5d7a846fe92d49c8d0042
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania:

Ja człowiek z twarzy punkt niżej od Przemcela. Do tego teraz jeszcze ulany.

Miałem już kilka dziewczyn, z większością sam zerwałem. Wszystkie wykształcone, inteligentne i ładne. Dwie ostatnie to 9/10. Nie raz widziałem te zawistne spojrzenia normików i przegrywów i wtf na twarzy co ona we mnie widzi.


Dalej przestałem czytać.
Pobierz maciorqa - @AnonimoweMirkoWyznania: 

 Ja człowiek z twarzy punkt niżej od Przemcela...
źródło: comment_1588976690YJSOaxtnoCXA8Kb11kaQPz.jpg
@AnonimoweMirkoWyznania: to co takiego w sobie masz, że jak byłeś brzydkim gołodupcem to każda leciała na Ciebie? Bo w to, że wystarczy chwilę potańczyć Ci nie uwierzę, bo znam takie przypadki, gdy facet świetnie tańczył, a był brzydki jak noc i dziewczyny wykorzystywały go wyłącznie do chwili zabawy lub ewentualnie wywołania zazdrości u fajnych facetów, a rozmowa dla dziewczyn i tak od pewnego poziomu nie ma znaczenia, bo one same rzadko
OP: @arek4444
Żaden Tinder, prawie żadnej pary, jedna-dwie na miesiąc dostawałem.
Jedna dziewczyna, naprawdę piękna i inteligentna to było z pracy. Dużo studentek i studentów tam pracowało. Inna z pewnego kursu na który się zapisałem. Jedna z konferencji, kolejna z od znajomego przyszła tam na domówkę. Nie mam szans na portalach.

@arek4444
Żadna zarzutka, to realne życie, nie piszę by pocisnąć beki, piszę by pokazać inny punkt widzenia, z mojego doświadczenia.
fdedbc8919 : @Felixu

Chad nie chad, dla mnie gość jest ziomkiem który mógłby reklamować ciuchy a każda laska się do niego klei na starcie, tyle mogę powiedzieć. Smutne że sprowadzasz wszystko do wyglądu, ale podobnie ma patologia i komuchy którzy zwalają wszystko na proletariat lub żydów, fajnie mieć źródło swojego nieszczęścia poza sobą. Nie miałem ciężko, wykonałem mega pracę, ale da się.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: No cały czas próbuję to tłuc przegrywom, że jeśli nie byli gnębieni w szkole, ani nie mieli patologii na chacie to sami są winni swojemu przegrywowi. Swoją rzeczywistość sami sobie kreujemy.
ps. Też miałem taką okazję, że różowa wolała mnie, zwykłego, przeciętnego dobrego ziomeczka od 10/10 chada-ruchacza :3