Wpis z mikrobloga

Kibice United to jest w ogóle jakaś inna galaktyka xD Wg. nich, na każdej pozycji mają najlepszych piłkarzy na świecie.

De Gea? GOAT. Maguire? Lepszy niż Ramos i Chiellini. Odrzut z Sampdorii? Dziwko, proszę. Teraz nawet Wan-Bissaka jest numerem 2 na świecie na swojej pozycji xD

Koniec końców, w tabeli są za Leicester i Chelsea, które się przebudowało 10x szybciej niż oni. Na dodatek o LM mogą pomarzyć, ale co mają najlepszy skład na świecie, to ich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#united #premierleague #pilkanozna
Pobierz realbs - Kibice United to jest w ogóle jakaś inna galaktyka xD Wg. nich, na każdej po...
źródło: comment_15888882409C2dCgDqrFtrjsewnge4NZ.jpg
  • 30
@realbs: Drużyna jest tak dobra, jak dobry jest jej najsłabszy element. A takich było sporo w United w ostatnich latach, z Lingardem na czele.

AWB jest kocurem, w obronie gra po profesorsku. Śmiesznie wychodzi z tym, że jest odwrotnością TAA, bo ma problem z dośrodkowaniami i ogólnie z uczestniczeniem w ataku. Gdyby ich połączyć w jednego piłkarza, wyszedłby najlepszy piłkarz na świecie, póki co, Anglicy mają zajebisty, choć nie idealny duet
@luki9575: widzę, że mirek ma gust i siedzi na tt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@musiol108: Mój post odnosi się do (w mojej opinii) błędnego określenia, że AWB to jeden z dwóch najlepszych piłkarzy na swojej pozycji.

Do tego samego odnosi się załączony przeze mnie tweet.

Jeśli się już masz zamiar do czegoś #!$%@?ć, to rób to chociaż z sensem.
@realbs: Jestem kibicem United i nie uważam, że mamy najlepszy skład na świecie, ale piłkarze których wymieniłeś moim zdaniem są naprawdę dobrzy. De Gea pomimo kilku wpadek w ostatnim czasie wciąż jest światową czołówką, a na następne lata mamy w odwodzie Hendersona. AWB jest kocurem w obronie, choć musi sporo poprawić w ofensywie. Moim zdaniem potencjał jest i widziałbym go w składzie jeśli mamy w najbliższych latach jeśli mamy wrócić na
tomek_tr - @realbs: Jestem kibicem United i nie uważam, że mamy najlepszy skład na św...
Teraz nawet Wan-Bissaka jest numerem 2 na świecie na swojej pozycji xD

chociaż #!$%@? wie, znając tych oszołomów, to może typ miał na myśli, że AWB jest nr. 1, a TAA nr. 2 xD


@realbs: ????????????????????????????????
Jak nie znasz podstaw angielskiego to może nie próbuj tłumaczyć
@musiol108:

????????????????????????????????

Jak nie znasz podstaw angielskiego to może nie próbuj tłumaczyć

xD

Dodaj więcej pytajników, żeby być zabawnym, potem spójrz na kolejność obrazków na screenie, a wytykanie miernego angielskiego zostaw na własną samokrytykę, bo o moje umiejętności bać się nie musisz.

@tomek_tr: Nie no, do kibicowania LFC mi tak daleko, jak do United. Może nawet dalej.

Nie uważam, że drużyna jest zła, po prostu jeśli chodzi o skrajne przypadki
@realbs: Kolego, dodam tylko, że w Anglii może są dwaj najlepsi prawi obrońcy na świecie, ale w Anglii - i to w samym United - są dwaj najlepsi lewi: Luke Shaw i Brandon Williams.

(Najlepszy Lewy to ogólnie Robert; myślę, że gdyby Ole chciał z niego zrobić lewego obrońcę, to by zrobił, ale nikt tego nie potrzebuje obecnie).

A żeby podsumować wątek, wklejam zdjęcie poniżej.
@meandmymonkey: United od 8 lat to co najwyżej uśmiech politowania wywołuje, a nie uwiera xD

ale w Anglii - i to w samym United - są dwaj najlepsi lewi: Luke Shaw i Brandon Williams.


ja #!$%@? xD