Wpis z mikrobloga

@SuperBuka: Akurat do rolnikow zbytnia "miloscia" nie palam ale tego debila to powinno sie dojechac:
-naruszenie terenu prywatnego
-zniszczenie mienia
-spowodowanie strat

Dzisas jaki DZBAN
  • Odpowiedz
a jedynie poszanowanie naszej pracy,


@SuperBuka: Akurat ja szanuje kazda prace (w sesie takim ze ktos ja wykonuje sumiennie a nie ze akurat "tej pracy nalezy sie szacunek to wszystkim ktorzy ja wykonuja ten szacunek sie nalezy"-obojetnie jakby jej nie wykonywali)
  • Odpowiedz
W woli wyjaśnienia, gośc twierdzi, że to jego pole, a na filmie mowi, że swiezo posiane zbożem oczywiście, oczywiście jest to ozimina posiana najpewniej wczesną wiosną.
  • Odpowiedz
oczywiście jest to ozimina posiana najpewniej wczesną wiosną.


@SuperBuka: ?
pszenicę ozimą sieje się od sierpnia do października. Można posiać i wczesną wiosną tylko co z tego wyrośnie? Na pewno nie to co widać na filmiku tego dzbana.
  • Odpowiedz
@kapitan_kielon: udowodnić nie udowodnię, że tak było, musisz mi wierzyć na słowo. Zresztą jestem rolnikiem i swoim "off-roadowcom" wytłumaczyłem jak sie sprawy mają. Nie jeżdżą tam gdzie coś rośnie i wszyscy zadowleni, dlatego też mnie to tak bulwersuje, bo niektórzy z tego środowiska to naprawdę spoko ludzie.
  • Odpowiedz
@SuperBuka: Wiesz, ja z tymi dzbanami mam problem od wielu lat. Kiedyś też była plaga driftów po polach, na szczęście to się skończyło, przez że tak powiem - czyn społeczny. Teraz za to lasy i drogi rozjeździli tak, że ciągnikiem się można przewrócić. Gmina czy policja nic na to nie reaguje mimo zgłoszeń, bo to leniwe #!$%@?. A skala jest poważna, jutro się przejdę i zrobię parę zdjęć, trzeba uruchomić machine
  • Odpowiedz