Wpis z mikrobloga

Przeglądałam dzisiaj msg i znalazłam starą rozmowę z typkiem z #tinder
Pisałam z gościem może 3 dni i się spotkaliśmy. Jeśli chodziło o pisanie, to wszystko było super, ale na spotkaniu kompletnie mnie odrzuciło. Chłop miał strasznie popsute zęby, brudne włosy i paznokcie. Ten brak higieny mnie bardzo odrzucił, bo sama o to bardzo dbam. Po spotkaniu napisałam, ze nic z tego nie będzie, bo po prostu mi się nie spodobał, a nie szukam kolegów na takiej apce. Wtedy tez miałam pewne problemy w domu, rodzice się rozstawali i ogólnie nie miałam ochoty gadać z nikim
A on zaczął mnie wyzywac xD Ja już przestałam odczytywać te wiadomości, a on dalej to robił. W sumie trochę #przegryw z niego wyszedł, bo nigdy nie spotkałam się z taka reakcja jakiegokolwiek #niebieskipasek
#zwiazki #rozowepaski #zalesie #logikaniebieskichpaskow
Pobierz Reaamu - Przeglądałam dzisiaj msg i znalazłam starą rozmowę z typkiem z #tinder 
Pisa...
źródło: comment_1588566572i1riWejp58dpLVuWWUgeRX.jpg
  • 173
@obs_ordine: No ja w sumie w tamtym momencie spotykałam die z innymi, gdzie jednym z nich był właśnie mój aktualny facet. Wiec nawet jakbym już wtedy z nim była,
To kontakt tak cxy siak bym urwała, bo czułabym się nie fair
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Reaamu: i tak to z Wami jest.
To co myślisz nie przejdzie przez gardło bezpośrednio - no nie ma takiej fizycznej możliwości. "Domyśl się!" - weź chłopie traf w klucz odpowiedzi jak na maturze z polskiego.
Temat z wykopkiem dało się zakończyć jednym zdaniem informacyjnym i blokadą konwersacji - no ale byłoby to zbyt proste

Strasznie prawdziwe jest powiedzenie że gdyby kobiety rządziły światem nie byłoby wojen, tylko masa obrażonych na