Wpis z mikrobloga

Przeglądałam dzisiaj msg i znalazłam starą rozmowę z typkiem z #tinder
Pisałam z gościem może 3 dni i się spotkaliśmy. Jeśli chodziło o pisanie, to wszystko było super, ale na spotkaniu kompletnie mnie odrzuciło. Chłop miał strasznie popsute zęby, brudne włosy i paznokcie. Ten brak higieny mnie bardzo odrzucił, bo sama o to bardzo dbam. Po spotkaniu napisałam, ze nic z tego nie będzie, bo po prostu mi się nie spodobał, a nie szukam kolegów na takiej apce. Wtedy tez miałam pewne problemy w domu, rodzice się rozstawali i ogólnie nie miałam ochoty gadać z nikim
A on zaczął mnie wyzywac xD Ja już przestałam odczytywać te wiadomości, a on dalej to robił. W sumie trochę #przegryw z niego wyszedł, bo nigdy nie spotkałam się z taka reakcja jakiegokolwiek #niebieskipasek
#zwiazki #rozowepaski #zalesie #logikaniebieskichpaskow
Reaamu - Przeglądałam dzisiaj msg i znalazłam starą rozmowę z typkiem z #tinder 
Pisa...

źródło: comment_1588566572i1riWejp58dpLVuWWUgeRX.jpg

Pobierz
  • 173
@Reaamu: się chłopak napalil, nie może sobie darować że poznał fajna os, która nie chce już z nim gadać i chce stworzyć u CB poczucie winy chyba
Tak czy inaczej, widać że nie warto z takim gadać
@sebameba: Ale on chyba naprawdę tak myślałam. Dostał dawkę mojego zainteresowania (ja byłam bardzo świeżo po rozstaniu, wiec otwarcie mu powiedziałam, ze pisze sobie z duża ilością osób, a nie będę darzyła szczególnie jedna osobę) a on już na spotkaniu zaczął planować kolejne czy próbować mnie przytulić xD
Reaamu - @sebameba: Ale on chyba naprawdę tak myślałam. Dostał dawkę mojego zainteres...

źródło: comment_1588567197maDdhwBki2e2D1kvBmwYJK.jpg

Pobierz
@Szybkalada: To nie ma sensu. Nie mam po co kogos obrażać, ale tez nie rozumiem bulwersu. Może jeśli bym pisała z nim długo, albo spotkała się kilka razy i dała jakaś nadzieje, to bym to zrozumiała, ale po jednym spotkaniu które trwało może z 2h? XD Jeszcze miał problem, ze nie pisze tylko z nim
Reaamu - @Szybkalada: To nie ma sensu. Nie mam po co kogos obrażać, ale tez nie rozum...

źródło: comment_1588567419oGNL4Xc7P988PIhGYG8rTV.jpg

Pobierz