Wpis z mikrobloga

Przeglądałam dzisiaj msg i znalazłam starą rozmowę z typkiem z #tinder
Pisałam z gościem może 3 dni i się spotkaliśmy. Jeśli chodziło o pisanie, to wszystko było super, ale na spotkaniu kompletnie mnie odrzuciło. Chłop miał strasznie popsute zęby, brudne włosy i paznokcie. Ten brak higieny mnie bardzo odrzucił, bo sama o to bardzo dbam. Po spotkaniu napisałam, ze nic z tego nie będzie, bo po prostu mi się nie spodobał, a nie szukam kolegów na takiej apce. Wtedy tez miałam pewne problemy w domu, rodzice się rozstawali i ogólnie nie miałam ochoty gadać z nikim
A on zaczął mnie wyzywac xD Ja już przestałam odczytywać te wiadomości, a on dalej to robił. W sumie trochę #przegryw z niego wyszedł, bo nigdy nie spotkałam się z taka reakcja jakiegokolwiek #niebieskipasek
#zwiazki #rozowepaski #zalesie #logikaniebieskichpaskow
Pobierz Reaamu - Przeglądałam dzisiaj msg i znalazłam starą rozmowę z typkiem z #tinder 
Pisa...
źródło: comment_1588566572i1riWejp58dpLVuWWUgeRX.jpg
  • 173
@Reaamu: miałem kiedyś podobną historię tylko w drugą stronę. Spotykalem się z laską przez jakieś 2 tygodnie po czym napisała mi, że to nie to i nic z tego nie będzie. Odpisalem tylko, ok, rozumiem i sie #!$%@? zaczelo xD

Tylko tyle umiesz napisac?

Wiedzialam, ze dobrze robie

Jak ok to ok, myslalam ze jednak traktowales mnie powaznie


Do tej pory nic nie odpisalem, a z 6 lat minelo xD
@Reaamu: gosc #!$%@? ale o zębach mu nie napisałaś, tylko o paznokciach i włosach. Napisz mu prosto "sluchaj fajnie sie rozmawiało ale odrzucił mnie twoj wygląd. Nic z tego nie bedzie. Jesli chcesz żeby podobna sytuacja sie nie powtorzyła to radze zaczać dbac o siebie. Szczegolnie o włosy i paznokcie. I koniecznie wizyta u dentysty a może nawet jakiś aparat. NIestety te rzeczy mnei najbardziej odrzuciły"

Brzmi kompletnie inaczej niz nie
@Reaamu: odrzuciłaś chłopaka. Wiem, że nie taka była twoja intencja, ale on tak to zinterpretował. Poświęciłaś mu więcej uwagi niż ktokolwiek inny od długiego czasu, to zaczął wierzyć, że coś z tego wyjdzie. Żadna wiadomość nie byłaby wystarczająco dobra, żeby typ nie poczuł się odrzucony. Żeby nie było, nie winię ciebie ani ciebie nie oceniam. Trochę tylko nie rozumiem czemu kontynuowałaś z nim rozmowę.
A co do samego typa to ma
@mefistofiel: Chłopak nie był głupi, ale później wyszło z niego chamstwo po prostu. Może i faktycznie, pisałam z nim od rana do nocy, a po spotkaniu przestałam, bo nie było sensu