Wpis z mikrobloga

@bylu: odkurzacz bezprzewodowy,zmywarka, dobry ekspress do kawy, mata do ćwiczeń +kettleball skakanka i może jakieś taśmy, i taki urządzenie do parowego prasowania rzeczy, że normalnie po praniu wieszasz na wieszaku, psikasz kilka razy i elegancko proste wszystko jest.
Gejmczeńdżery, nie wiem kim byłem przed zakupem tych rzeczy
Pobierz zawszespoko - @bylu: odkurzacz bezprzewodowy,zmywarka, dobry ekspress do kawy, mata d...
źródło: comment_1588418850bZ6BPxjXbzAXgfxpsTrl5t.jpg
@bylu: no proste że siłownię. A tak na serio zmywarka, suszarka kondensacyjna, no i wiadomo że robot sprzątający plus jakiś dyson ręczny do tego. Aaa jeszcze myjka parowa.
@bylu: Klimę, robota sprzatającego, zmywarkę, mikrofalę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oraz wytłumić mieszkanie od każdej strony i swój pokój od innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Niczyji: @bylu: O tak, dobry nóż kuchenny a najlepiej zestaw noży i dobry fartuch. Pytanie czy kawaler czy nie.
Jak kawaler to jeszcze dobre audio, ale 2.0 wystarczy. Żadnych tam 5.1, dobre 2.0 załatwi sprawę. Druga rzecz to oświetlenie. Ja mam bzika na tym punkcie i barwa światła musi być dostosowana do klimatu/okoliczności.
@bylu:
1.alexa echo lub google home + philips hue w każdym pomieszczeniu - bardzo fajna sprawa :)
2. gramofon
3. konsola + TV
4. zmywarka (to powinien być numer 1), suszarka
5. jak nie masz zwierząt, to odpuść sobie roboty sprzątające, bo to gówno.
6. automatyka oświetlenia i wentylacji, alarm.