Wpis z mikrobloga

W normalnym kraju to ten Pan byłby prezydentem.

✅ Charyzmatyczny
✅ Elokwentny
✅ Inteligentny (ukończył jedną z najlepszych uczelni na świecie)
✅ Odważny (pracował w Afganistanie jako dziennikarz)
✅ Ma swoje zdanie (Nie dałby sobą pomiatać jak pewien inny Pan)
✅ Świetny w relacjach międzynarodowych
✅ Poliglota (posługuje się perfekcyjnym angielskim, porozumiewa się także w języku rosyjskim i francuskim)
✅ Nienaganna prezencja

No ale niestety jadł kiedyś ośmiorniczki i przeklinał, więc jest skreślony.

#polityka #wybory #sikorski #4konserwy #neuropa #takaprawda
źródło: comment_1588335991CRVWffwuZJ5fj5OArJ3YB2.jpg
  • 75
Nie widzę na scenie politycznej lepszej osoby do rządzenia naszym krajem jak Radek Sikorski. Polityk, politolog i dziennikarz, perfekt angielski, bogate doświadczenie w polityce, wykształcony na Oksfordzie, członek klubu Bullingdona, autor wielu publikacji, wiele podróżował (m.in. Afganistan w czasie wojny), dostał 18 orderów/odznaczeń z 13 różnych krajów! Nagroda konkursu World Press Photo w 1987, Nagroda Literacka dla Młodych Pisarzy „The Spectator” i „The Sunday Telegraph”, zaliczony do grona „Top 100 Global Thinkers
@ambiwalentny_dzieciak: W naszym położeniu (ruscy!) potrzebujemy dobrych relacji z USA, poza tym to cały czas lider obozu zachodniego. Biorąc pod uwagę różnicę wielkości, ciężko o całkiem podmiotową relację. W zasadzie jedyny sposób to realizacja swoich celów przez UE, która jest na tyle duża, że zjednoczona może wywrzeć nacisk na USA.
Tak czy siak, między poprzednimi a obecnymi rządami skala tego robienia laski jest drastycznie różna. Być może lepszy minister mógłby zbudować
@zeMadafaka: nie jestem dzieckiem ani kodziarzem, ja nawet nie znoszę platformy i to tylko trochę mniej od pisu. Jestem byłym wyborcą Polski Fair Play i wielkim fanem Profesora Gwiazdowskiego. Po prostu widzę w Radku cechy, dzięki którym według mnie sprawdziłby się jako prezydent. Nie widziałbym go jako premiera, ale myślę, że prezydentem byłby naprawdę dobrym .
@goldboy: E, pisiorki, przypominam, że to był minister obrony narodowej w pisowskich rządach, ale był za mądry na takie towarzystwo jak Kaczyński i Lepper, więc stamtąd wyleciał ( ͡° ͜ʖ ͡°) A Radkowi Sikorskiemu zawsze szacunek i uznanie, za mądry jest na ten kierujący się stereotypami i emocjami naród. Jadł ośmiorniczki więc zły, za to Morawiecki, który kazał #!$%@?ć za miskę ryżu, dobry.