Wpis z mikrobloga

Oddział psychiatryczny dzień 7: mamy tu złodzieja
Dni bez snu: 4(0?)

Na tym oddziale mieszka kwintesencja polskiej psychiatrii. Baby, które srają pod siebie, narkomani na głodzie, schizofrenicy, krzykacze, awanturzyści i... złodzieje.
Wchodzę sobie wczoraj do sali a jakaś baba o kulach #!$%@? mi szafkę z rzeczy. Dodam, że moja sala jest na samym końcu korytarza więc kobitka miała spory dystans do przekuśtykania. Postawiłam biedną starowinkę w 'mało komfortowej' sytuacji puszczając w jej stronę wiązankę i #!$%@?ąc z sali bez dotykania. Powiedziałam jej, że jak potrzebuje czegoś to ma zapytać, jakiś szampon czy żel pod prysznic zawsze damy (hehe, nie.) a ona mówi że chciała jakieś lepsze kosmetyki. Zawołałam pielęgniarki i usłyszałam klasyczne ALE ONA JEST CHOOOOOORAAAA I NIE WIE CO ROOOOOBIIII. Z kolei przez tę sytuację moja współlokatorka (już i tak psychotyczna) się upsychotyczniła i co minutę wchodzi do sali sprawdzić czy nikt nic nie kradnie i mówi że ona sama nic nie kradnie jak nas nie ma. Z resztą już mnie zaczyna irytować bo ona ciągle #!$%@?. Gęba jej się nie zamyka, #!$%@? o jakichś rzeczach które nikogo nie interesują, nikt jej nie słucha a ona dalej #!$%@?. W dodatku #!$%@? też w nocy że niby przez sen ale ma otwarte oczy i np. ostatnio #!$%@?ła o tym jak puszczała się za kasę.
Jeśli chodzi o spanie to tak jak mówiłam, wczoraj heroicznie nic nie wzięłam, dzisiaj powiedzmy 10% snu na całą noc, co nie zmienia faktu że jestem wykończona, ale jest progres! Co mnie strasznie cieszy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Z sali nr 3 zniknęła kartka żeby nie wchodzić więc jednak nie mamy koronawirusa na oddziale. A już się kładłam do umierania.

Z fartem mordeczki.

#psychiatria #depresja #psychonudles
  • 48
@send_nudles ech, mam nadzieję ze nigdy nie trafię do psychiatryka, bo tak myślałem że to właśnie wygląda.

Swoją drogą wiem, że wszyscy zawsze wyśmiewają "masz depresje idz pobiegaj", ale macie możliwość jakiejś aktywności fizycznej? Podejrzewam ze nie, bo byloby to zbyt niebezpieczne. Po sobie widzę, ze jak się naprawdę zmęczę w ciagu dnia to nie ma szans zebym nie spał głęboko chociaż przez godzinę. Ja problemy ze spaniem akurat mam delikatne, no