Wpis z mikrobloga

Moja dziewczyna podczas wczorajszej kłótni powiedziała że jestem bezużyteczną „ciotą i cwelem” (tak naprawde powiedziala) i że żadna poza nią mnie nie zechce, ze do niczego sie nie nadaje. Klotnia byla dosyc ostra to fakt. Niby wszystko ucichlo i juz sie pogodzilismy ale caly czas boli mnie to bo jednak takie slowa są mocne a zwlaszcza od wlasnej dziewczyny. Nie wiem co mam zrobic w takiej sytuacji bo jestem szczerze sfrustrowany a nie potrafie okazywac zlosci #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
  • 203
@soshiu: #!$%@? ty się serio zastanawiasz? Miej trochę godności i kopnij ja w dupę. Chyba, że faktycznie jesteś ciotą to ok, ale wtedy ona ma rację
@soshiu: fajna mądra dziewczyna. Lekko szacując 80% związków to gówno i metr odwiertu w głąb, ludzie są z byle kim np. tylko na pokaz, tylko do chlania, tylko do ruchania, albo innych wspaniałości. Sam też jesteś tytanem intelektu skoro wybrałeś sobie taką osobę.
Pięć lat jestem z moją różowa i jeszcze nigdy się nie wyzywalismy bo wiem że to by ją czy mnie zdyskwalifikowali.
Pamiętaj że ona cały czas cię uważa za ciotę tylko w nerwach ci to powiedziała, jak nie ty to ona wcześniej czy później cię kopnie w dupę.
@soshiu: jakby mi tak powiedziała to o kurła.. Też kiedyś powiedziałem podczas klotni do mojej "ty #!$%@?" to chyba z 6 msc ja trzymało. Ostatecznie się rozeszliśmy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@soshiu: 1) Olej ją, będzie tylko gorzej. 2) Jeśli ona uważa, że jesteś ciotą i cwelem i nikt poza nią Cię nie zechce, to co to o niej mówi?