Wpis z mikrobloga

Moja dziewczyna podczas wczorajszej kłótni powiedziała że jestem bezużyteczną „ciotą i cwelem” (tak naprawde powiedziala) i że żadna poza nią mnie nie zechce, ze do niczego sie nie nadaje. Klotnia byla dosyc ostra to fakt. Niby wszystko ucichlo i juz sie pogodzilismy ale caly czas boli mnie to bo jednak takie slowa są mocne a zwlaszcza od wlasnej dziewczyny. Nie wiem co mam zrobic w takiej sytuacji bo jestem szczerze sfrustrowany a nie potrafie okazywac zlosci #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
  • 203
Nie wiem co mam zrobic


@soshiu: #!$%@? ja bym wiedział co mam zrobić. Babka Cię ewidentnie prowokuje, a Ty nie masz jaj, żeby odpowiedzieć? Opcje masz dwie:
- zostaw ją zanim ona zostawi Ciebie,
- zrób jej taką inbę, że przez miesiąc będzie bała się pisnąć. Nie wolno tak się odzywać, nawet w kłótni i nie możesz jej na to pozwolić.
Przed chwilą na e-lekcji smieszna sytuacja sie wydarzyla. Mianowicie zapomnialem wyciszyc mikrofon i zaczalem gwizdac i mowic „Pawełek noga” Pani mi powiedziala zebym tak sie nie odzywał do kolegi i byla taka niezreczna cisza. Po prostu mój pies ma na imię Paweł xD

Jak przestac udawac kogos kim sie nie jest ? Od zawsze mialem z tym problem i tak naprawde nie wiem co to znaczy byc sobą/byc mną.


@soshiu: Przestać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@soshiu: No takie słowa są najgorsze. Też jestem zdania, że kłócić się można, ale przede wszystkim z szacunkiem, mając jakieś granice. Niestety.. Ja bardzo długi noszę w sercu słowa, którymi rani mnie niebieski ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@soshiu: Nie słuchaj bzdur ludzi, którzy z kobietami mają do czynienia najwyżej w burdelach, tinderze, friendzonie albo formacie jpg, a nie w związku. Kozacy w necie... Obejrzyj sobie film Blow z Johnym Deepem (który w życiu prywatnym też nie miał z kobietą lekko), gdzie jego żona wyzywa go w podobny sposób.
To chodzi o to jak ty zareagujesz. Czy twardziel by się tym przejął wiedząc, że ciotą nie jest? Pewnie się
nie tkwij w związku z taką toksyczna osoba. Nawet w kłótni trzeba mieć jakieś granice. Moim zdaniem lepiej być samemu niż z kimś takim


@Kowixx: Lepiej być z inną. widać że chłopakowi zależy na związku inaczej by z nią nie był przy takich tekstach.