Wpis z mikrobloga

Moja dziewczyna podczas wczorajszej kłótni powiedziała że jestem bezużyteczną „ciotą i cwelem” (tak naprawde powiedziala) i że żadna poza nią mnie nie zechce, ze do niczego sie nie nadaje. Klotnia byla dosyc ostra to fakt. Niby wszystko ucichlo i juz sie pogodzilismy ale caly czas boli mnie to bo jednak takie slowa są mocne a zwlaszcza od wlasnej dziewczyny. Nie wiem co mam zrobic w takiej sytuacji bo jestem szczerze sfrustrowany a nie potrafie okazywac zlosci #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
  • 203
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@soshiu: musisz zwrócić jej uwagę na to co powiedziala i jasno dać do zrozumienia, że przegięła palę. Jeśli za wczasu nie ustanowisz granicy, to będzie tylko gorzej.
  • Odpowiedz
powiedziała że jestem bezużyteczną „ciotą i cwelem”


@soshiu: i Ty z nią nadal jesteś? To teraz tylko pokazujesz, że miała rację i że wiesz, że żadna inna Cię nie zechce.

Weź nie zachowuj się jak wykopek i miej do siebie choć trochę szacunku
  • Odpowiedz
@soshiu: jeśli chcesz - daj ostrzeżenie i szanse.

Ale kolejna taka akcja i wypad.

Choć ja po takich słowach, zwkaszcza, że piszezz, że tego typu zachowania to u niej normalne, bym znajomość zakończyła.

Szanuj się kolego - bo że ona tego nie robi, to już wiemy.
  • Odpowiedz
@soshiu: Nie słuchaj nikogo, bo czytam i czytam i wszyscy piszą uciekaj miras, oni są właśnie ciotami co boją się konfrontacji

Robisz tak, podchodzisz pod twoją losię, łapiesz ją za barki i z całej #!$%@? walisz czołem w jej nos i mówisz "i kto jest #!$%@? ciotą i cwelem" i gitówa brachu, już nigdy cię tak nie nazwie
  • Odpowiedz